کد خبر: 520786 A

قائم مقام ارشد گروه خودروسازی رنوی فرانسه:

قائم مقام ارشد گروه خودروسازی رنوی فرانسه گفت : ایران برای رنو یکی از مهمترین کشورها برای همکاری بلند مدت است.

به گزارش ایلنا، تیری بولوره در مراسم امضای بزرگترین قرارداد سرمایه گذاری خودرویی در ایران افزود : این قرارداد هدف دراز مدت دارد و از لحاظ چگونگی قرارداد یکتاست و نه تنها بخش صنعتی بلکه آموزش مهارتها را در نظر گرفته تا مهندسان ایرانی وارد بخش جهانی این قرارداد شوند.

این مقام مسوول در شرکت رنو ادامه داد: داخلی سازی ، انتقال تکنولوژی و راه اندازی مرکز بزرگ مهندسی بخش قطعه سازی در ایران و نیز بخش صادرات هم دیده شده همچنین دقیقا بازار خودروهای به روزتولیدی در خارج از ایران هم در نظر گرفته شده و صادرات خودرو و قطعات و کل زنجیره خودروسازی هم در این قرارداد دیده شده است.

وی افزود : رنو در سال 2004 وارد ایران شده و با امضای این قرارداد حضورش را برای دراز مدت نشان می دهد از طرفی هم شعار رنو این بوده که شریک ایران خواهد بود و قرارداد امروز این را ثابت کرد.

به گفته وی با امضای این قرارداد حضور رنو در ایران پررنگ تر می شود.

مدیر عامل گروه ناصح پرتو سومین شریک این قرارداد نیز با برشمردن سابقه 70 ساله شرکت متبوع خود گفت : این شرکت با سابقه دیرینه در تولید کامیون و مصنوعات فلزی در بخش جدیدی وارد شده و سابقه 50 ساله خدمات پس ازفروش شهم دارد .

وی افزود : شرکت ما با داشتن  رتبه یک خدمات پس ازفروش برای 7 سال پیاپی و رتبه یک واردات خودرو به دیگر شرکا در زمینه تاثیرات مثبتش اطمینان خاطر می‌دهد.

ایران سرمایه گذاری فرانسه قطعه سازی صادرات خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر