کد خبر: 530520 A

57 درصد از شهر تهران دارای شبکه فاضلاب است و در مقطع کنونی، زمان آن فرارسیده است که شهروندان به شبکه فاضلاب شهری متصل شوند.

به گزارش ایلنا، علی صاحبی از برگزاری ویژه برنامه ی نمایشی پرفورمنس درشهر تهران خبر داد و گفت: این نمایش زنجیره ای عصر دیروز در خیابان ولیعصر از تقاطع خیابان جمهوری تا زرتشت با هدف اطلاع رسانی از فوائد سیستم فاضلاب شهری و ترغیب مردم برای استفاده از خدمات شبکه فاضلاب برگزار شد.

‎علی صاحبی، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت فاضلاب تهران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد:‌ این برنامه به منظور آموزش و فرهنگ‌سازی فوائد بهداشتی سیستم فاضلاب در  سطح شهر تهران برگزارشد و سعی بر آن دارد تا به شهروندان تهرانی یادآوری کند 57 درصد از شهر تهران دارای شبکه فاضلاب است و در مقطع کنونی، زمان آن فرارسیده است که شهروندان به شبکه فاضلاب شهری متصل شوند.

‎صاحبی افزود: این برنامه با استفاده از اجرای گروههای هنری پروفورمنس درسطح شهر  با انتقال پیام “ضرورت اجرای شبکه فاضلاب در حفظ منابع آب، محیط زیست و سلامت و بهداشت “ تلاش کرد تا شهروندان و عابرین را با موضوعات تکمیل چرخه آب و فواید بهداشتی وصل بودن و مضرات متصل نبودن به شبکه فاضلاب و ... بیشتر آشنا کند.

هنر پرفورمنس یعنی وادار کردن مخاطب به داوری، داوری اثری که خود بخشی از اجرای آن است.

 

پایتخت سلامت شهر تهران محیط زیست مدیر روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر