کد خبر: 530577 A

مدیر و کارکنان موسسه اعتباری کوثر استان قم در هفته دولت با حضور در استانداری قم با استاندار، معاونین و مدیران بخش های مختلف دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ایلنا؛ سید مهدی صادقی استاندار قم در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد شهید رجایی و باهنر گفت: اقدامات موسسه اعتباری کوثر در سطح استان بسیار شایسته است. امیدوارم با برنامه ریزی بلند مدت، سبد محصولات زنجیره خدمات موسسه کامل تر شود.

استاندار قم با اشاره به خدمات موسسه اعتباری کوثر در استان قم افزود: فعالیت شما در تامین نیازهای بخش های تولیدی خُرد و متوسط تاثیرگذار بوده است، لذا با توجه به توانمندی ها و فعالیت هایی که تا به امروز از کوثر در مدت زمان کوتاه دیده شده است و با شناختی که از دکتر رضایی مدیر عامل این موسسه دارم، قابلیت ایجاد یک الگوی برجسته در بین بانک ها در این مجموعه وجود دارد و لازمه این امر دیدگاه بلند و افق فرای استان است.

نماینده عالی دولت در استان قم با تقدیر از فعالیت های موسسه اعتباری کوثر در این استان افزود: طرح جدید کوثر کارت ورزش استان قم با هدف حمایت از ورزش قهرمانی و همگانی قابل تقدیر است.

مسعود اقدسی مدیر شعب استان قم نیز در این دیدار گزارشی از فعالیت های موسسه با محوریت حمایت از تولید ارائه نمود .

اقدسی اظهار داشت: موسسه اعتباری کوثر در راستای همکاری و تعامل با دولت تدبیر و امید در استان و بخش های مختلف از جمله پروژه های دانش بنیان، حمایت از بنگاه های تولیدی خرد و متوسط و همکاری با واحد دانشگاهی و مراکز آموزشی و دولتی اقدامات اثرگذاری انجام داده است.

 

استان قم حمایت از تولید دولت بنگاه های تولیدی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر