کد خبر: 536186 A

بانک آینده با ارایه جدول زمانبندی، از صدور مجوز انتقال سپرده‌های تا سقف ۳ میلیون تومان به حساب‌های متناظر این بانک خبر داد.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی بانک آینده با صدور اطلاعیه جدیدی پیرامون تعیین تکلیف تعاونی اعتبار افضل توس اعلام کرد: پیرو اطلاعیه‌های قبلی این بانک درباره ابلاغ بانک محترم مرکزی ج. ا. ایران و مصوبه شورای محترم پول و اعتبار برای واگذاری مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های تعاونی اعتبار افضل توس (درحال تصفیه) به بانک آینده؛ بدین‌ وسیله به‌اطلاع سپرده‌گذاران محترم تعاونی پیش‌گفته می‌رساند که مجوز لازم برای انتقال سپرده‌های سپرده گذاران دارای مانده تا سقف سی میلیون ریال به حساب‌های متناظر در بانک آینده از مرجع ذی‌صلاح صادر و بدین وسیله از سپرده‌گذاران محترم دعوت می شود تا مطابق برنامه زمان‌بندی در جدول زیر به همراه اصل شناسنامه، اصل کارت ملی و اصل دفترچه و یا گواهی سپرده، به شعب افتتاح کننده حساب خود در تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) مراجعه کنند.

بدیهی‌است؛ برنامه زمان‌بندی برای سایر سپرده‌گذاران محترم نیز متعاقباً و پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع ذی‌صلاح، اعلام خواهد شد.

لذا، به منظور تسهیل امور سپرده‌گذاران عزیز و جلوگیری از تراکم و ازدحام در شعب تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه)، صرفاً در تاریخ‌های تعیین شده به شعب مذکور مراجعه فرمایند.

از سپرده‌گذاران محترم تعاونی اعتبار افضل توس (درحال تصفیه) تقاضا دارد؛ در صورت وجود هرگونه ابهام، با شماره تلفن ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱ که در تمام ساعات شبانه‌روز، پاسخگو است، تماس و از مراجعه به شعب بانک آینده، خودداری فرمایند.

ایران جدول روابط عمومی شماره تلفن کارت ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر