کد خبر: 536310 A

با حکم کرباسیان انجام شد؛

با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی کرباسیان؛ معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت‌اقتصاد و رییس کل گمرک ایران منصوب شدند

به گزارش ایلنا، وزیر امور اقتصادی و دارایی در احکام جداگانه‌ای مهدی قدمی را به‌عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و همچنین فرود عسگری را به عنوان معاون وزیر و رییس کل گمرک منصوب کرد.

مهدی قدمی، معاون جدید توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی از مدیران باسابقه کشور بوده که پیش از این تجارب متعدد مدیریتی از جمله معاونت امور مالی، توسعه مدیریت و حقوقی وزارت رفاه و تامین اجتماعی وقت و معاون امور مالی و پشتیبانی سازمان تربیت بدنی  را در کارنامه خود دارد.

همچنین مدیرعاملی مجموعه‌هایی چون گروه مالی بانک ملت، شرکت آلومینیوم المهدی، گروه بازرگانی شاهد، عضویت در هیات‌مدیره سازمان کوثر، بورس کالا و ریاست هیات‌مدیره بورس و اوراق بهادار تهران از تجارب دیگر قدمی در حوزه مدیریت مالی محسوب می شود.

معاون جدید توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی ودارایی همچنین احراز عناوینی چون "مدیر برگزیده ملی کشور" (دو بار)، لوح تقدیر مدیریت از رییس جمهور و لوح تقدیر"مدیر نمونه ملی" از معاون اول رییس جمهور را در سوابق خود دارد.

مهدی قدمی متولد ۱۳۴۷، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی بوده و در حال حاضر نیز در مرحله دفاع از دکترای مدیریت کارآفرینی خود می باشد. او دارای تالیفات و آثار علمی متعددی در حوزه تخصصی خود نیز می باشد.

فرود عسگری، رییس کل جدید گمرک که پیش از این  سرپرستی گمرک را بر عهده داشته با طی کردن رده‌های  مختلف مدیریتی و از درون مجموعه گمرک به این سمت انتخاب شده است.

فرود عسگری پیش از این تجربه مدیرکلی گمرک چندین استان کشور، مدیرکلی واردات  و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و معاون فنی  گمرک را در کارنامه خود دارد. عسگری متولد ۱۳۴۵ و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است.

مسعود کرباسیان همچنین، محمد شرفشاهی، معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد را به عنوان مشاورخود منصوب کرد. وزیر اقتصاد، نادر آریا را نیز طی حکمی به عنوان مشاور خود در امور دولت الکترونیک منصوب کرد.

وزارت اقتصاد مهدی قدمی مهدی کرباسیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر