کد خبر: 537084 A

نماینده مردم زاهدان در گفت وگو با ایلنا:

یار محمدی گفت: در حال حاضر صنایعی که مصرف عمده داشته اند و همچنین نیروگاه زاهدان در این گردونه قرار گرفته و گازرسانی شده اند.

علیم یار محمدی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره گازرسانی به زاهدان اظهار داشت: گازی که قرار بود از مسیر خط لوله صلح به سمت بازارهای پاکستان و هندوستان برود فعلا متاسفانه در مرزهای ایران باقی مانده و هنوز به این کشورها نرسیده است اما مسئولین از فرصت استفاده کرده و از این خط لوله برای گازرسانی به شهرهای مسیر عبور این خط استفاده کردند.  

وی افزود: از خط لوله صلح یک خط 34 اینچی به طول 255 کیلومتر به زاهدان رسیده و قریب 1000 انشعاب نیز در شهر زاهدان وصل شده است.

یار محمدی تصریح کرد: در حال حاضر صنایعی که مصرف عمده داشته اند و همچنین نیروگاه زاهدان در این گردونه قرار گرفته و گازرسانی شده‌اند اما در برخی شهرها هنوز شبکه آماده نشده البته در دست اقدام قرار دارند.

وی با بیان اینکه تاکنون 1000 انشعاب شهر زاهدان وصل شده است، گفت: بقیه انشعابات در دست اقدام است و برای گازرسانی به  شهرهای مناطق مختلف استان نیز قراردادهایی منعقد شده است.

پاکستان سیستان و بلوچستان گاز مجلس شورای اسلامی نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر