کد خبر: 537427 A

صداقت زاده گفت: معرفی محصولات جدید و عرضه آخرین دستاوردهایی که شرکت های مختلف تولید می‌کنند، می تواند به ما در معرفی محصولات در این نمایشگاه کمک کند و این شناساندن می تواند عاملی برای پیدا کردن بازارهای جدید باشد و همچنین مینو ذائقه مشتری‌ها را نیز ارزیابی می کند تا بتواند به بهتر شدن محصولات از نظر کیفیت ونوع بسته بندی کمک کند.

منصور صداقت زاده مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا در ارزیابی از نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران در غرفه مینو، گفت: به نظر می‌رسد نمایشگاه امسال در مقایسه با نمایشگاه سال گذشته رونق سابق را نداشته و  از تعداد شرکت کننده‌ها کاسته شده است. 

وی با بیان اینکه  حضور تعداد شرکت های قدرتمند در سال جاری کمتر شده است، افزود: دلیل کم شدن تعداد  شرکت های خارجی را نمی دانم ولی آن چیزی که درمورد شرکت مینو مطرح است غرفه مینو نسبت به سال گذشته بسیار چشمگیرتر و با طراحی دکوراسیون جذاب تری حضور یافته و همین مسئله باعث شده تعداد افرادی که جذب غرفه می‌شوند بیشتر شده که برای اهداف این شرکت خیلی خوب است.

صداقت زاده در ارزیابی رقبای مینو، نیز بیان کرد: از تعداد غرفه‌هایی که بازدید کردم، فقط دو شرکت هستند که همیشه رقیبی برای مینو بوده و حرفی برای گفتن داشته‌اند و آنها نیز با تمام توان شرکت کرده اند. در هرحال مهمترین بحث رقابت و پیداکردن بازار است و هر شرکتی در این نمایشگاه به دنبال فرصتی است که نهایت استفاده را کند.

وی در پاسخ به این پرسش که نمایشگاه چه دستاوردی برای گروه صنعتی مینو داشته، اظهار داشت: گروه صنعتی مینو به عنوان شرکتی که دائما در حال پویایی، بهتر کردن محصول و محک زدن خودش با رقبا و مشتری هاست نیاز به این حضور در این گونه نمایشگاه‌ها دارد.

صداقت زاده افزود: معرفی محصولات جدید و عرضه آخرین دستاوردهایی که شرکت های مختلف تولید می‌کنند، می تواند به ما در معرفی محصولات در این نمایشگاه کمک کند و این شناساندن می تواند عاملی برای پیدا کردن بازارهای جدید باشد و همچنین مینو ذائقه مشتری‌ها را نیز ارزیابی می کند تا بتواند به بهتر شدن محصولات از نظر کیفیت ونوع بسته بندی کمک کند.

صداقت زاده در پاسخ به اینکه آیا شرکت صنایع غذایی مینو فارس محصول جدیدی را در نمایشگاه عرضه کرده یا خیر، گفت: ما مشخصا دو محصول را به تولید انبوه رساندیم اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی که داشتیم نتوانستیم به نمایشگاه برسانیم.

وی ادامه داد: سس خرما یا سس بالزامیک که در واقع تمام کارهای آماده سازی و تولید آن انجام شده و بعد از نمایشگاه به مرحله تولید خواهد رسید ، نمونه شربت هایی که با استفاده از قند خرما و عرقیات تهیه کردیم داخل غرفه به صورت سمپلینک عرضه می‌شود و بازخورد این سمپلینک و بیشتر نقطه نظراتی که از مشتری ها نسبت به این محصول می‌دیدم مثبت بود . بر روی پودر خرما و بقیه محصولات جدیدی که در نظر گرفتیم کارهایی انجام شده تا بتوانیم هرچه سریعتر درآینده نزدیک به بازارعرضه کنیم.

photo_2017-09-19_11-51-32

 

photo_2017-09-19_11-51-25

photo_2017-09-19_11-57-47

photo_2017-09-19_11-57-53

خرما شیرینی و شکلات صنایع غذایی قند مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر