کد خبر: 541989 A

محمود حجتی مطرح کرد:

وزیر جهاد کشاورزی گفت: سازمان‌دامپزشکی در بهبود تراز غذایی کشور و رشد صادرات محصولات کشاورزی نقش داشته است.

به گزارش ایلنا، محمود حجتی در مراسم معارفه و تودیع رییس سازمان دامپزشکی کشور که در محل سالن جلسات این وزارتخانه برگزار شد، با اشاره به بهبود تراز غذایی کشور و رشد خوبی که در صادرات محصولات کشاورزی به‌ویژه در زمینه لبنیات و آبزیان در چند سال اخیر اتفاق افتاده، گفت: بدون تردید بخش قابل توجهی از این توفیق مرهون تلاش همکاران در سازمان دامپزشکی کشور بوده است.

وی افزود: باید با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود حداکثر بهره‌وری را برای رشد و توسعه سازمان داشته باشیم.

حجتی خاطرنشان کرد: باید با اتخاذ روش‌ها و سازوکارهای نوین شرایطی را فراهم کنیم که مراجعه مخاطبان به سازمان‌ها به حداقل ممکن رسیده و کارها توسط مردم و بدون نیاز به سازوکارهای غیر ضروری اداری انجام پذیرد.

در این مراسم، علیرضا رفیعی‌پور رییس جدید سازمان دامپزشکی کشور اظهار امیدواری کرد که بتواند با حمایت وزارتخانه و همراهی همکارانش در سازمان دامپزشکی تحولی را در این حوزه ایجاد کند.

در این مراسم، مهدی خلج رییس سابق سازمان دامپزشکی کشور نیز گزارشی از دستاوردهای این سازمان در چهار سال اخیر ارائه کرد.

وزیر جهاد کشاورزی در راستای سیاست جوانگرایی دولت دوازدهم و با توجه به حسن سوابق اجرایی طی حکمی علیرضا رفیعی پور را به سمت رییس سازمان دامپزشکی کشور منصوب کرد.

رفیعی پور ۴۵ ساله، دانش‌آموخته دانشکده دامپزشکی دانشگاه‌تهران و دارای ۲۰ سال سابقه کار و تخصص در سمت‌های کارشناسی و مدیریتی سازمان دامپزشکی در استان‌های مختلف است و در دولت یازدهم مدیرکل دامپزشکی استان خراسان جنوبی بوده است.

وزیر جهاد کشاورزی در حکمی جداگانه خلج را نیز به عنوان مشاور خود منصوب کرد.

محمود حجتی سازمان دامپزشکی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر