کد خبر: 548093 A

با حضور مدیرعامل شرکت ملی گاز

تاسیسات تقویت فشار گاز فراشبند ۱۰ با هدف افزایش حجم انتقال گاز از منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران صبح امروز افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، تاسیسات تقویت فشار گاز فراشبند ۱۰ با حضور حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و جمعی دیگر از مدیران، در استان فارس به بهره برداری رسید، بر این اساس حجم انتقال گاز از منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران افزایش ۷۵ درصدی خواهد داشت.

این نخستین پروژه‌ای است که شرکت انتقال گاز ، راه اندازی آن را بر عهده گرفته و در بازه زمانی مشخص شده، به سرانجام رسانده است که این امر حاصل همکاری مناسب شرکت انتقال گاز و پیمانکاران مربوطه است.

 از آنجا که افتتاح هر دو فاز پارس جنوبی نیاز به یک خط انتقال گاز دارد و هر خط انتقال نیاز به ایستگاه های تقویت فشار، به خوبی می توان اهمیت مناطق عملیات انتقال گاز را دریافت.

 تأمین گاز مطمئن و پایدار با رعایت حفظ محیط زیست برای کشور، ماموریت مهم شرکت ملی گاز است که با جست‌وجوی مخازن و منابع جدید گازی و همچنین آماده‌سازی بیشتر زیرساخت‌ها برای تولید بیشتر میسر می‌شود و خوشبختانه این ماموریت تاکنون به با موفقیت انجام شده است.

هم اکنون افزون بر ۹ هزار روستایی که در چهار سال نخست دولت تدبیر و امید گازرسانی شده‌اند ، پروژه گازرسانی به پنج هزار روستا نیز در حال اجراست.

 

استان فارس ایران شرکت ملی گاز گاز انتقال گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر