کد خبر: 564766 A

سخنگوی شرکت مخابرات ایران از اعمال تعرفه‌های جدید اینترنت پرسرعت این شرکت بر اساس اصول سرعت محوری، کاهش هزینه مشتریان، تفکیک ترافیک داخلی و بین الملل به همراه رعایت مصرف منصفانه خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا بیدخام، سخنگوی شرکت مخابرات با اعلام تعرفه های جدید اینترنت ثابت غیر حجمی، گفت: تعرفه‌های جدید در حوزه دسترسی ارتباطات ثابت در راستای اجرای مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و درجهت بهبود کیفیت خدمات عرضه شده با توجه به نیاز مشتریان طراحی و با بررسی های کارشناسی تدوین گردیده و متعاقبا اجرایی خواهد شد.

وی با بیان این که تعرفه‌ی سرویس‌های غیر حجمی مبتنی بر اساس یک سقف مصرف منصفانه (Fair usage policy) مشخص شده ، افزود: تعیین این سقف حجم برای کاربر به منظور ایجاد رقابت بیشتر و به نفع کاربران به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی سپرده شده است.

گفتنی است؛ شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین اپراتور ارتباطات ثابت مدل پیشنهادی اینترنت خود را ارائه کرده است. همچنین بر اساس گفته‌های وزیر ارتباطات نتیجه بررسی مدل‌های پیشنهادی اینترنت ثابت غیر حجمی توسط اپراتورهای ثابت  در روز یکشنبه بررسی‌ می‌شود.

جزئیات سرویس‌های جدید اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات در مدل جدید اینترنت ثابت غیر حجمی به شرح زیر است:

3

اینترنت مخابرات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اینترنت مخابرات تعرفه مدل جدید تعرفه مدل جدید اینترنت مخابرات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر