کد خبر: 565231 A

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت غیر حجمی پارس آنلاین بر اساس مدل جدید اینترنت اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، شرکت پارس آنلاین تعرفه‌ها و بسته‌های جدید اینترنت خود را بر اساس مدل جدید اینترنت ثابت غیر حجمی بر اساس سرعت بالا و مصرف منصفان و در چارچوب مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرده است.

بر اساس اعلام پارس آنلاین، میزان مصرف منصفانه ماهانه اعلام شده در جدول تعرفه‌های جدید اینترنت پارس آنلاین برای ترافیک بین الملل است و در صورت استفاده از ترافیک داخلی تمامی بسته‌ها به صورت نیم بها محاسبه می‌شود؛ در حقیقت بسته 16 مگابیت برثانیه دارای 100 گیگابایت ترافیک بین الملل است که در صورت استفاده از سایت‌های داخلی اعلام شده، ترافیک کاربر به صورت نیم بها محاسبه می‌شود و می‌تواند به 200 گیگابایت ترافیک دسترسی داشته باشد.

گفتنی است؛ منظور از بسته غیرحجمی این است که پس از اتمام میزان مصرف حجم منصفانه، سرعت سرویس به پایین‌ترین پهنای باند یعنی 128 کیلوبیت بر ثانیه کاهش پیدا می کند و مشترک برای بازگشت به سرعت اولیه می‌تواند از بسته‌های حجم اضافی خریداری نماید.

جدول تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت غیر حجمی پارس آنلاین به شرح زیر است:

11

اینترنت اینترنت ثابت مدل جدید اینترنت تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت غیر حجمی پارس آنلاین تعرفه‌های جدید اینترنت پارس آنلاین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر