کد خبر: 565378 A

سخنگوی پخش فرآورده در گفت‌وگو با ایلنا:

سخنگوی شرکت پخش فراورده های نفتی با اشاره به اینکه هجوم شب گذشته مردم زلزله زده کرمانشاه به جایگاه های سوخت به خاطر ترس از پس لرزه ها بوده و کمبود سوختی وجود ندارد، گفت: شب گذشته 350 هزار لیتربنزین در منطقه توزیع شده و به کرمان نیز تاکنون بیش 4 میلیون و 500 هزار لیتر فرآورده ارسال شده است.

فاطمه کاهی، در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره آخرین وضعیت سوخت رسانی به مناطق زلزله زده کرمان و کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به اینکه شب گذشته دو پس لرزه 4.2 و 4.6 در کرمانشاه رخ داد باعث نگرانی مردم شد و به سمت جایگاه های تامین سوخت هجوم آورند اما مشکلی در زمینه تامین سوخت وجود ندارد و تجمع مردم فقط به خاطر ترس و نگرانی بوده است.

سخنگوی شرکت پخش فراورده های نفتی افزود: شب گذشته بیش از 350 هزار لیتر بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت در کرمانشاه توزیع شده است و مشکلی در تامین سوخت وجود ندارد و ذخیره سازی هم کاملا کفایت می کند.

وی همچنین تصریح کرد: تا پایان روز 8 آذر ماه  ما نزدیک به 10 میلیون لیتر نفت سفید، بیش از 8 میلیون لیتر بنزین و 6 میلیون لیتر نفت گاز به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال کردیم و مشکلی در حوزه سوخت رسانی وجود ندارد و تقریبا به روال عادی برگشته است.

کاهی درباره سوخت رسانی به مناطق زلزله زده کرمان نیز گفت: در این منطقه همه جایگاه ها سالم و در عملیات و سرویس دهی قرار دارند و تاکنون بیش 4 میلیون و 500 هزار لیتر فرآورده  شامل نفت گاز، نفت سفید و بنزین در مناطق زلزله زده توزیع شده و هیچ کمبودی وجود  ندارد.

 

بنزین گاز مناطق زلزله زده پس لرزه زلزله زده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر