کد خبر: 105927 A

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز خبر داد:

این سرا در ۶ نقطه از بهترین نقاط در مرکزیت استان و ۵ شهرستان پیرامونی احداثمی‌شود و محلی است که در آن انواع پوشش اسلامی بانوان متناسب با طراحی‌های به روز عرضه خواهد شد.

ایلنا: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از راه اندازی سرای حجاب در ۶ نقطه استان و شهرستانهای پیرامونی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، حمیدرضا عسگری مورودی در نخستین جلسه ستاد صیانت امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان که در سالن شهدای البرز برگزار شد، ضمن مروری بر آیین نامه ستاد صیانت، ضرورت احداثسرای حجاب را در استان یادآور شد و گفت: از آنجا که یکی از بندهای آیین نامه ستاد صیانت پیرامون موضوع عفاف و حجاب است از این رو به منظور اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب احداثسرای حجاب در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی با تشریح ویژگی سرای حجاب افزود: این سرا در ۶ نقطه از بهترین نقاط در مرکزیت استان و ۵ شهرستان پیرامونی احداثمی‌شود و محلی است که در آن انواع پوشش اسلامی بانوان متناسب با طراحی‌های به روز عرضه خواهد شد.

عسگری مورودی عنوان کرد: احداثسرای حجاب در مرحله مطالعاتی طرح قرار دارد و طی ماه‌های آتی وارد فاز عملیاتی خواهیم شد.

متناسب سازی فضاهای عمومی ویژه معلولان به منظور تحقق بخشی از حقوق شهروندی و ارائه نظرات کار‌شناسان این حوزه از دیگر محورهای نخستین جلسه ستاد صیانت امنیت عمومی و حقوق شهروندی بود.

حمیدرضا عسگری مورودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر