کد خبر: 107938 A

وی انجام تشریفات اداری مناسب در امر فاینانس که با حضور میهمانان خارجی همراه است را نیز از جمله دلائل ایجاد ساختمان اداری سازمان قطار شهری کرج ذکر کرد.

ایلنا: با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز ساختمان اداری سازمان قطارشهری کرج و حومه افتتاح شد.

به ایلنا در کرج، کاوه حدادپور در مراسم افتتاح پروژه ساختمان اداری سازمان قطارشهری کرج و حومه پس از بازدید از کلیه بخش های این ساختمان در تشریح روند فعالیت پروژه قطار شهری کرج و نقش احداثاین ساختمان در شتاب گیری پروژه ملی قطار شهری کرج گفت: روند اجرای پروژه قطار شهری کرج با ۳۰ درصد پیشرفت طی یکسال آغاز شده است اما برای پیشبرد کار و شتاب گیری جهت تکمیل این پروژه می بایست از منابع داخلی و فاینانس نیز کمک بگیریم.

وی افزود: با برنامه ریزی های به عمل آمده ظرف یک سال آینده شاهد بهره برداری تعدادی از فازهای قطار شهری کرج خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز مدیریت ترافیک شهری را مستلزم آغاز به کار نقش قطار شهری کرج دانست و یادآور شد: امروزه در تمامی کشورها نقش قطارهای شهری در مدیریت ترافیک بسیار موثر است در این راستا در استان البرز نیز با توجه به روند رو به رشد جمعیت نیازمند قطار شهری و برون رفت از وضعیت فعلی ترافیک هستیم که باید در برنامه ریزی های کلان مدنظر قرار گیرد.

حدادپور در ادامه بیان کرد: افتتاح این ساختمان در پیشبرد امور مرتبط با پروژه قطار شهری مؤثر است چرا که اگر بستر برای کارکنان فراهم نباشد امکان ارائه خدمات مطلوب نیز وجود نخواهد داشت، از این رو با انسجام و تجمیع دفاتر سازمان قطار شهری کرج و حومه در یک ساختمان با مجهزترین امکانات قطعاً شاهد نحوه ارائه خدمات متمایزتر از گذشته خواهیم بود.

وی انجام تشریفات اداری مناسب در امر فاینانس که با حضور میهمانان خارجی همراه است را نیز از جمله دلائل ایجاد ساختمان اداری سازمان قطار شهری کرج ذکر کرد.

گفتنی است، ساختمان اداری سازمان قطارشهری کرج در راستای تجمیع دفاتر پراکنده در سطح استان و با نگرش رعایت استاندارد فضاهای اداری به بهره برداری رسید.

این ساختمان در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۷۰۰ مترمربع و در ۱۱ طبقه در انتهای خیابان فرهنگ عظیمیه کرج واقع است.

شایان ذکر است در این مراسم عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار کرج و جمعی از مسئولان نیز حضور داشتند.

کاوه حدادپور،افتتاح ساختمان اداری سازمان قطارشهری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر