کد خبر: 107944 A

استاندار جدید البرز:

ظرفیت های صنعتی البرز کم نظیر است. / تلاش در راستای توسعه همه جانبه البرز ضروری است.

ایلنا: استاندار جدید البرز نهضت خدمتگزاری صادقانه به مردم را سرلوحه اقدامات دولت «تدبیر و امید» خواند و گفت: در این راستا رویکرد راهبردی دکتر روحانی در تشکیل دولت و پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید، گشودن قفل هایی است که به هر دلیلی بر تولید و کارآفرینی زده شده و همچنین رونق اقتصادی و بهبود شرایط سرمایه گذاری داخلی و خارجی است که می تواند مسیر توسعه متوازن را هموار سازد.

به گزارش ایلنا در کرج، سید طاهر طاهری با بیان این مطلب در مراسم تودیع و معارفه استاندار البرز که با حضور جمعی از مسئولان ارشد کشوری و لشکری و مسئولان استانی در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، اظهار داشت: استان البرز دارای ظرفیتی عظیم در نقش آفرینی های ارزنده در سطح ملی است که در پیمودن توسعه متوازن ملی می تواند رسالتی بزرگ بر عهده داشته باشد.

وی افزود: تکیه بر خرد جمعی و روحیه مشارکت جویی نخبگان و صاحب نظران این استان از جمله ظرفیتهای بالقوه ای است که با شناسایی آنها می توان در جهت رفاه عمومی مردم و عمران استان به کار گرفته شود.

ظرفیت های صنعتی البرز کم نظیر است

این مسئول با اشاره به اینکه ظرفیت های صنعتی البرز کم نظیر است، خاطر نشان کرد: وجود شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی مستقر در این استان با برندهای معتبر ملی و بین المللی زمینه بسیار مساعدی برای شکوفایی خلاقیتهایی است که در این عرصه وجود دارد و می تواند در جهت افزایش امنیت اجتماعی و بالندگی فرهنگی نیز مدنظر قرار گیرد.

به گفته وی صیانت از حقوق شهروندی و توجه به مطالبات مردم این استان از بدیهی ترین حقوق مردم به شمار می رود که وظیفه ای خطیر بر دوش خدمتگزاران به نظام و انقلاب گذاشته است در این راستا استان البرز تابلویی زیبا از تفاهم و همدلی در زیباسرای ایران است که صداقت در خدمت کمترین پاسخ به سپردن این بار امانت است.

طاهری در بخش دیگری از سخنان خود به برخی مزایا و ویژگی های استان البرز اشاره و خاطر نشان کرد: همجواری با رشته کوه البرز و قابلیت گردشگری، مزیت توریستی جاده چالوس و همچنین استقرار واحدهای صنعتی بزرگ در این استان از جمله ویژگی های بارزی است که می تواند آینده درخشانی را برای استان البرز ترسیم کند.

تلاش در راستای توسعه همه جانبه البرز ضروری است

استاندار جدید البرز در ادامه سخنان خود بر توسعه همه جانبه استان البرز تاکید کرد و گفت: توسعه فرهنگی با حفظ رویکردهای اسلامی، ملی و بومی، ارتقاء ضریب امنیتی، اجتماعی و انتظامی استان، تمرکز راهبردی به منظور توسعه سبد گردشگری استان، ارتقاء جایگاه صنعت و معدن استان و رتبه سرمایه گذاری استان در کشور، توسعه زیرساخت های ارتباطی، بهره مندی از توان منابع انسانی متخصص و متعهد برای حل مسائل و موانع توسعه استان از جمله مواردی است که باید در توسعه همه جانبه این استان مدنظر قرار گیرد.

سید طاهر طاهری،استاندار البرز،مراسم تودیع و معرفه استانداران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر