کد خبر: 109583 A

معاون عمرانی استانداری البرز:

تعامل شوراهای روستایی با دهیاران و ارتباط نزدیک آنان با بخشداری‌ها، باید محقق کننده اهداف نظام مقدس اسلامی و رضایت مردم باشد.

ایلنا: تعامل شوراهای روستایی با دهیاران و ارتباط نزدیک آنان با بخشداری‌ها، باید محقق کننده اهداف نظام مقدس اسلامی و رضایت مردم باشد.

به گزارش ایلنا در کرج، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با بیان این مطلب در کارگاه آموزشی اعضای شوراهای اسلامی روستایی شهرستان ساوجبلاغ با تأکید بر قانون‏مندی و تعامل شورا‌ها و روستائیان و همچنین تعامل مجموعه آنان با دهیاری‌ها، گفت: این مهم پیشبرد اهداف روستایی و تحقق سیاست‏‌های دولت در روستا‌ها را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه با الزامی خواندن آموزش اعضای شوراهای روستایی افزود: اعضای جدید شوراهای روستایی برای انجام هر چه بهتر وظایف و مسئولیت‌های خود باید به طور کامل با ضوابط، مقررات، حدود مسئولیت شورا‌ها و… آشنا شوند، در این راستا برنامه آموزشی ویژه برای اعضای شورا در نظر گرفته شده است که امیدواریم مباحثآموزشی به عمران و آبادانی در روستا‌ها کمک شایانی نماید.

گفتنی است این دوره آموزشی با حضور ۲۴۰ نفر از اعضای دوره چهارم شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان ساوجبلاغ در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد.

کاوه حدادپور،آموزش اعضای شوراهای روستایی الزامی ست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر