کد خبر: 113283 A

استاندار البرز:

نقش معتمدان محلات در پشبرد اهداف توسعه ای استان، نقشی تصمیم ساز است که می تواند مدیران را در تصمیم گیری های استان بر اساس واقعیت های موجود یاری دهد.

ایلنا: استاندار البرز نقش معتمدان محلات شهرها و روستاهای استان را در پیشبرد اهداف توسعه استان ضرورتی انکار ناپذیر عنوان کرد و گفت: از طرح ها و برنامه های معتمدان محلات شهرهای مختلف استان که به دلیل حضور مستقیم در میان مردم با مسائل و مشکلات آنان و همچینن نیازمندی ها و مطالبات آنها در بخش های مختلف آشنایی کامل دارند به عنوان اتاق فکر توسعه و برنامه ریزی استان استفاده می شود.

به گزارش ایلنا در کرج، سید طاهر طاهری با بیان این مطلب در دیدار معتمدان محلات شهرستان کرج اظهار داشت: نقش معتمدان محلات در پشبرد اهداف توسعه ای استان، نقشی تصمیم سازی است که می تواند مدیران را در تصمیم گیری های استان بر اساس واقعیت های موجود یاری دهد.

وی افزود: زمان به سرعت در حال گذر است و مجالی برای از دست دادن زمان نداریم بنابراین رصد موضوعات مختلف و برنامه ریزی دقیق و عملیاتی برای آنها از جمله محورهایی است که در حال حاضر در دستور کار قرار دارد.

شرکت در جلسات معتمدان محلات از دیگر موضوعاتی بود که استاندار البرز بر آن تاکید کرد و گفت: به عنوان عضوی افتخاری در جلسات معتمدان محلات شرکت کرده تا با نیازها و مطالبات مردم در بخش های مختلف آشنا شوم.

وی حضور ۳۵۰ نفر عضو معتمدان محلات را ظرفیتی انسانی بسیار مناسب برای مرکز استان عنوان کرد و گفت: مجمع معتمدان محلات کرج با ظرفیت ۳۵۰ عضو، ظرفیتی بالقوه است که می تواند با تعامل مناسب با مسئولان اثرگذاری مطلوبی در استان داشته باشد.

نماینده عالی دولت در پایان، از حضور اعضای مجمع معتمدان محلات مرکز استان البرز که به ریاست دکتر زالی نماینده اسبق کرج فعالیت می کند، قدردانی کرد و افزود: اعضای این مجمع که مزین به چهره های شاخص فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی البرز است فرصت بسیار مغتنمی است که باید به درستی از این ظرفیت بهره جست.

شایان ذکر است معتمدان محلات کرج مطالبات و نیازهای اساسی مرکز استان در حوزه های مختلف به ویژه در بخش های زیرساختی را طی نامه ای به استاندار البرز تقدیم کردند.

سید طاهر طاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر