کد خبر: 115973 A

امام جمعه کرج و نماینده ولی فقیه در استان البرز:

برای پیشرفت و توسعه استان البرز ضرورت دارد دستگاه‌ها از حرکت‌های جزیره ای پرهیز کنند و با ایجاد ارتباط مستمر و انسجام در فعالیت‌ها، سبب ساز ساماندهی و شکوفایی استان شوند.

ایلنا: امام جمعه کرج و نماینده ولی فقیه در استان البرز در دیدار با مسئولان جهاد دانشگاهی واحد استان البرز گفت: مهاجرپذیری کرج و وجود قومیت‌های مختلف در استان البرز بر خلاف آنچه ممکن است مثبت ارزیابی نشود، فرصت مناسبی است که می‌توان از این مزیت برای پیشرفت استان استفاده کرد.

به گزارش ایلنا در کرج، حجت ‌الاسلام و المسلمین سید مهدی حسینی با بیان این مطلب در جریان بازدید از مرکز جهاد دانشگاهی استان البرز افزود: برای پیشرفت و توسعه استان البرز ضرورت دارد دستگاه‌ها از حرکت‌های جزیره‌ای پرهیز کنند و با ایجاد ارتباط مستمر و انسجام در فعالیت‌ها، سبب ساز ساماندهی و شکوفایی استان شوند.

حجت ‌الاسلام و المسلمین سیدمهدی حسینی همدانی در ادامه با توجه به ظرفیت جهاد دانشگاهی استان در حوزه مشاوره‌های کارآفرینی و کسب و کار تصریح کرد: با توجه به اینکه مراجعین زیادی به دفتر امام جمعه برای اشتغال مراجعه می‌کنند که جهاد دانشگاهی در این راستا می‌تواند بسترهای مورد نیاز را برای راهنمایی و مشاوره شغلی آن‌ها ایجاد نماید.

وی ضمن استقبال از برنامه‌های جهاد دانشگاهی به ویژه فعالیت‌های بانک خون بند ناف در استان البرز، خطاب به مسئولان این واحد استانی گفت: فعالیت‌های خود را به اطلاع مردم برسانید و با تبلیغات مناسب از جمله استفاده از فضای مصلای کرج در نمازهای جمعه برای اطلاع رسانی این فعالیت‌ها، زمینه را برای گسترش خدمات فراهم سازید.

امام جمعه کرج در پایان بر استقرار جهاد دانشگاهی استان در فضایی مناسب تأکید کرد و افزود: باید تلاش کرد با هماهنگی‌های مورد نیاز، جهاد دانشگاهی به مکانی ملکی و مناسب انتقال یابد.

امام جمعه کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر