کد خبر: 117492 A

استاندار البرز خبر داد:

با برگزاری این همایش فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف معرفی می‌شود.

ایلنا: استاندار البرز از برگزاری همایش بزرگ «سرمایه گذاری در البرز» در ابتدای سال ۹۳ در این استان خبر داد و گفت: با برگزاری این همایش فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف معرفی می‌شود.

به گزارش ایلنا در کرج، سید طاهر طاهری با بیان این مطلب اظهار داشت: استان البرز به دلیل موقعیت‌های خاصی همچون؛ نزدیکی به پایتخت، وجود مراکز متعدد گردشگری، آثار تاریخی کم نظیر، استقرار صنایع مختلفی که اکثر قریب به اتفاق آنان از برندهای معروف ملی و بین المللی هستند و… از موقعیت‌های مناسبی جهت سرمایه گذاری بهره‌مند است.

نماینده عالی دولت در استان آغاز مطالعات سرمایه گذاری در بخش‌ها و محورهای مختلف را از جمله اقدامات و برنامه‌های استانداری البرز عنوان کرد و گفت: به منظور آشنایی با فرصت‌ها و چالشهای موجود در حوزه سرمایه گذاری مطالعاتی آغاز شده است که در موقع مقتضی اطلاع رسانی آن از سوی معاونتهای ذیربط صورت خواهد گرفت.

حمایت از سرمایه گذاران در چارچوب قانون از دیگر مواردی بود که استاندار البرز بر آن تاکید کرد. وی در این رابطه یادآور شد: سرمایه گذاری نیازمند ایجاد بسترهای مختلف از جمله امنیت سرمایه گذاری و حمایت‌های قانونی است که در دستور کار استانداری قرار دارد.

وی تاکید کرد: در این راستا حمایت‌های لازم از سرمایه گذاران در چارچوب قانون صورت می‌گیرد بنابراین فعالان این حوزه نباید نگران سرمایه گذاری در این استان باشند.

استاندار البرز در پایان گفت: با اتمام مطالعات سرمایه گذاری طرح‌هایی که قابلیت سرمایه گذاری داشته باشند در همایش مورد نظر معرفی و اعلام می‌شوند تا سرمایه گذاری‌های صورت گرفته بر اساس نیازهای واقعی در استان باشد.

سید طاهر طاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر