کد خبر: 117504 A

در این دوره از مسابقات قهرمانی فوتبال کارگران استان، تیم‌های شهرداری کرج، شرکت سایپا و دانشگاه خوارزمی به ترتیپ مقام‌های اول، دوم و سوم را کسب کردند.

ایلنا: مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران استان البرز با حضور ۷ تیم و کسب عنوان قهرمانی تیم شهرداری کرج در محل مجموعه فرهنگی، ورزشی کارگران امام خمینی کرج برگزار شد.

به گزارش ایلنا در کرج، خلیل عبدالهی، مدیر مجموعه‌های فرهنگی ورزشی کارگران استان البرز با اشاره به نحوه برگزاری این دوره از مسابقات فوتبال کارگران اظهار داشت: مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران استان البرز با حضور ۷ تیم متشکل از تیم‌های شهرداری کرج، دانشگاه خوارزمی، شرکت چاپ و نشر، شرکت سایپا، شرکت سایپا آذین، شرکت نفت پارس و شهرداری محمد شهر در محل مجموعه فرهنگی ورزشی کلاک از تاریخ ۷ مهر تا ۸ آبان سالجاری برگزار شد.

وی با اعلام نتایج این دوره از مسابقات فوتبال گفت: در این دوره از مسابقات قهرمانی فوتبال کارگران استان، تیم‌های شهرداری کرج، شرکت سایپا و دانشگاه خوارزمی به ترتیپ مقام‌های اول، دوم و سوم را کسب نمودند و تیم شهرداری نیز موفق به کسب کاپ اخلاق این دوره شد.

عبدالهی افزود: در پایان این مسابقات به تیم‌های اول تا سوم؛ جوایز، احکام قهرمانی و کاپ اهدا گردید و همچنین به دلیل برگزاری مطلوب مسابقات ورزشی کارگران، مدیران عامل تیم‌های حاضر با اهدای لوح تقدیر از سوی ایمانی، مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان البرز مورد تشویق قرار گرفتند.

شایان ذکر است در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات قهرمانی، حسین فلاح‌نژاد معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، حجت الاسلام صالحی مسئول امور فرهنگی این اداره کل و نیز رئیس هیات فوتبال کارگران و جمعی از مسئولین شهرداری کرج و شرکت سایپا نیز حضور داشتند.

اخلاق اداره کل تعاون کار و رفاه استان البرز امام خمینی سایپا شهرداری فوتبال کسب عنوان قهرمانی معاون نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر