کد خبر: 121342 A

استاندار البرز:

رسالت فعالان عرصه بهزیستی سنگین است و همه مسئولان باید در جریان روند فعالیت های بهزیستی قرار داشته باشند.

ایلنا: استاندار البرز دامنه فعالیت در بهزیستی را گسترده دانست و گفت: کار در بهزیستی توأم با لحظه‌هایی شاد و غم انگیز است و تنها عشق بین مددکار و مددجو است که تمامی موانع را از میان برمی دارد و روزنه‌های امید را در دل‌ها می‌نشاند.

به گزارش ایلنا در کرج، سیدطاهر طاهری در مراسم معارفه مدیر کل جدید بهزیستی استان البرز در سالن میلاد با اشاره به شاخصه‌های بارز و ویژگی‌های سکاندار جدید این مرکز، نگاه ویژه وی به منابع انسانی را به عنوان سرمایه اصلی هر سازمان ستودنی دانست و اظهار داشت: با پتانسیل و توانمندی‌هایی که در این مدیر وجود دارد به طور قطع به اهداف بهزیستی به معنای واقعی کلمه دست خواهیم یافت.

نماینده عالی دولت در استان در بخش دیگری با اشاره به اینکه برخی از مسئولان هنوز به فعالیت‌های بهزیستی اشراف ندارند و این سازمان را با محیط زیست اشتباه می‌گیرند، تصریح کرد: رسالت فعالان عرصه بهزیستی سنگین است و همه مسئولان باید در جریان روند فعالیت‌های بهزیستی قرار داشته باشند.

وی افزود: مددکاری در بهزیستی امری دشوار است و تنها این عشق و علاقه خدمتگزاری به هم نوعان است که می‌تواند لذت سختی‌ها را به شیرینی مبدل سازد.

طاهری در ادامه دامنه فعالیت سازمان بهزیستی را گسترده در فعالیت‌های گوناگون دانست و یادآور شد: پرداختن به امور شیرخوارگان تا سالمندان در همه سنین، رسیدگی به مهد‌ها و مراکز درمانی، شنوایی سنجی، مراکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست تا ایزوله‌ها و… بخشی از خدمات گسترده و جهان شمول فعالان این عرصه است.

استاندار البرز در ادامه با بیان اینکه بهزیستی بهترین محل خدمت برای مردم است و کارکنان شاغل در این مجموعه بزرگ‌ترین عبادات را مشمول حال خود می‌کنند، گفت: فعالان در سازمان بهزیستی‌گاه شاهد صحنه‌های شاد شاد همانند سپردن یک فرزند بی‌سرپرست به آغوش خانواده و‌گاه با صحنه‌هایی کاملاً غم انگیز همچون بچه‌های ایزوله روبرو هستند در این بین مددکارانی موفق هستند که در تمامی این لحظه‌ها پا به پای مدجو طی طریق کند و در تمامی لحظات همراه او باشد.

سید طاهر طاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر