کد خبر: 126136 A

استاندار البرز خبر داد:

۷۰۰ واحد صنعتی تعطیل استان به چرخه اقتصاد باز می‌گردند. / مسئولان استان به وعده‌های خود عمل کنند. / شوراها و شهرداران باید پاسخ گوی اعتماد مردم استان باشند.

ایلنا: استاندار البرز گفت: دستگاه‌های اجرایی استان با جدیت از حضور موثر سرمایه گذاران بخش خصوصی در استان حمایت می‌کنند.

به گزارش ایلنا در کرج، سید طاهر طاهری با بیان این مطلب در دیدار مردمی خود با اهالی کیانمهر اظهار داشت: تحقق «حماسه اقتصادی» و رفع مشکلات موجود در حوزه اقتصادی در گرو حضور پررنگ تمامی بخش‌ها بویژه فعالان بخش خصوصی است.

وی گفت: در حال حاضر بر اساس تدابیر اندیشیده شده زمینه همکاری دستگاه‌های استان برای استفاده بهینه از سرمایه گذاران در استان فراهم شده است.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: در استان البرز ۱۳ شهرک و ناحیه صنعتی به بکارگیری حدود ۳۰ هزار نیرو در این واحدهای صنعتی کار می‌کنند.

وی در ادامه از برنامه ریزی به منظور بازگشت ۷۰۰ واحد صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل استان خبر داد و گفت: بازگشت این واحد‌ها به چرخه تولید از جمله اولویت‌های این استان است که در دستور کار معاونت‌های استانداری البرز قرار دارد.

طاهری همچنین از احداث۳۶۰ واحد گلخانه‌ای جدید در روستای ماهدشت کرج خبر داد و گفت: مهم‌ترین مطالبه‌ای که از سوی مردم این روستا مطرح شد احداث۳۶۰ واحد گلخانه‌ای در این روستا بوده که به آن پاسخ مثبت داده شد.

وی افزود: به همین منظور دستورات لازم جهت تسریع در صدور مجوز‌ها داده شده تا با آغاز به کار فعالیت این گلخانه بازار مصرف داخل و خارج از کشور نیز تأمین شود.

به گفته وی تحقق این مهم گامی بسیار مثبت در راستای اشتغالزایی در سطح استان البرز است که باید به جد در دستور کار مسئولان دستگاه‌های مختلف استان قرار گیرد.

تحقق وعده مسئولان به مردم در دستگاه‌های مختلف از دیگر محورهای سخنان استاندار البرز بود. وی در این رابطه گفت: مردم انتظار درند مسئولان به امورات مختلف مردم رسیدگی کرده و با ساماندهی مسائل کارهارا با قید فوریت عملیاتی کنند.

استاندار البرز گفت: اعضای شورای اسلامی و شهرداران جدید این استان باید با به کار گیری تمام توان و تلاش شبانه روزی خود پاسخگوی اعتماد و رای مردم شهرهای مختلف مردم باشند.

وی با تاکید بر اینکه نباید کوچک‌ترین چیزی از چشم شهرداران در ارائه خدمات به مردم دور بماند، تصریح کرد: مردم با توجه به برنامه‌های اعضای شورا‌ها به شما رای دادند و اگر برنامه‌هایی که داشتید عملیاتی شود سرفراز هستید و در نتیجه دوره بعد هم رای خواهید آورد.

طاهری در بخش دیگری با اشاره به موقعیت میدان بار کرج و بوی تعفن در این فضا افزود: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار با همفکری و تعامل با همدیگر تلاش کنند تا با تدوین برنامه‌های کاربردی و موثر در توسعه همه جانبه شهر بویژه در حوزه زیر ساخت‌ها فضای مناسب‌تر و رو به رشدی را فراهم سازند.

استاندار البرز با بیان اینکه متاسفانه استان البرز را استانی جرم خیز معرفی می‌کنند اما من اعتقادی به این موارد ندارم، گفت: برای رفع این ذهنیت تلاش‌های ویژه‌ای برای خارج کردن زندان‌ها از این استان صورت گرفته و به جد پیگیری می‌شود.

سید طاهر طاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر