کد خبر: 126158 A

با هدف جلوگیری از هدر رفت آب:

ضرورت جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران در این طرح بیش از ۴۰۰ لیتر در ثانیه پساب تصفیه خانه وارد رودخانه شور شده و بدون استفاده از استان خارج می‌شود.

ایلنا: معاون برنامه ریزی استانداری البرز از انجام مطالعات جامع توزیع پساب فاضلاب کرج ظرف مدت یک ماه آتی خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، مهرداد مظفری در جریان بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر کرج در ماهدشت به همراه مدیران کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل، جهاد کشاورزی، مدیرعامل آب منطقه‌ای و با حضور شهردار و اعضاء شورای اسلامی ماهدشت و مسئولان شرکت آبفا شهری از فازهای مختلف احداثپروژه تصفیه خانه و همچنین ایستگاه پمپاژ پساب بازدید کرد.

جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران در اجرای مراحل مختلف پروژه با هدف تسریع در تکمیل اجرای شبکه و فازهای مختلف تصفیه خانه مورد تأکید مظفری قرار گرفت.

بر اساس این گزارش به جهت اهمیت تأمین آب در بخش کشاورزی و صنعت در حال حاضر بیش از ۴۰۰ لیتر در ثانیه پساب تصفیه خانه وارد رودخانه شور شده و بدون استفاده از استان خارج می‌شود.

در این راستا شرکت آب منطقه‌ای موظف شد حداکثر در مدت یک ماه نسبت به ارائه مطالعات جامع توزیع پساب فاضلاب کرج اقدام کند تا برنامه ریزی لازم جهت بهره گیری از توانمندی بخش خصوصی در اجرای خط انتقال به اراضی کشاورزی ماهدشت و اشتهارد و همچنین شهرک صنعتی اشتهارد به عمل آید.

شایان ذکر است در این دیدار اعلام شد که در صورت تأمین اعتبار لازم ایستگاه پمپاژ طی چند ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

مهرداد مظفری،طرح جامع توزیع پساب فاضلاب کرج در دست انجام است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر