کد خبر: 126180 A

با حکم استاندار البرز:

انتظار است با جدیت و اهتمام و بهره‌گیری از نیروهای خدوم و متخصص، هماهنگ با مدیران ارشد شهرستان و استان و تعامل سازنده با کلیه نهادها، سازمان‌ها و شورای محترم اسلامی شهر در جهت تحقق برنامه‌های دولت تدبیر و امید گام بردارید.

ایلنا: با حکم استاندار البرز شهرداران کمالشهر و چهارباغ منصوب شدند.

به گزارش ایلنا در کرج، با صدور احکامی جداگانه از سوی سید طاهر طاهری، مهرداد ترابیان به عنوان شهردار کمالشهر و حسین رنجی به عنوان شهردار چهار باغ منصوب شدند.

در متن این حکم آمده است:

بنا به پیشنهاد شورای اسلامی شهرکمالشهر و چهار باغ و با موافقت سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و در اجرای تبصره ۳ ذیل ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و انتخاب شهرداران مصوب ۱/۳ / ۱۳۷۵به موجب این حکم به سمت شهرداران شهر‌های خود منصوب می‌شوید.

انتظار است با جدیت و اهتمام و بهره‌گیری از نیروهای خدوم و متخصص، هماهنگ با مدیران ارشد شهرستان و استان و تعامل سازنده با کلیه نهاد‌ها، سازمان‌ها و شورای محترم اسلامی شهر در جهت تحقق برنامه‌های دولت تدبیر و امید در حیطه شرح وظایف شهرداران به ویژه گسترش نظارت‌های فنی عمران و آبادانی شهر با رعایت مقررات و نگرش اخلاق‌محوری، قانون‌مداری و خدمت به شهروندان موفق و موید باشید.

اخلاق تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی دولت شورای اسلامی قانون حکم منصوب شهرداران چهارباغ کمالشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر