کد خبر: 128198 A

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز:

امروزه دغدغه شهرداران باید ورود به مسائل کلان در شهرها باشد در این راستا پرداختن به موضوعات جزئی از قبیل جدول گذاری و آسفالت، نباید دغدغه مهم شهرداران به شمار رود.

ایلنا: سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: امروزه دغدغه شهرداران باید ورود به مسائل کلان در شهر‌ها باشد در این راستا پرداختن به موضوعات جزئی از قبیل جدول گذاری و آسفالت، نباید دغدغه مهم شهرداران به شمار رود.

به گزارش ایلنا در کرج، مجید سریزدی با بیان این مطلب افزود: شهرداران باید نگاه‌شان به استان کلان نگر بوده تا بتوانند مشکلات شهر را تجزیه، تحلیل و برنامه‌ریزی مناسب کنند.

سریزدی افزود: برای مبارزه با چالش‌های شهر‌ها باید برنامه ریزی واقعی داشته باشیم. برنامه ریزی واقعی هم تنها زائیدهٔ نگاه درست، عمیق و منطقی به مسائل است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: شهر موجودی پیچیده است، پیچ و خم و زوایای ناشناخته زیادی دارد شهرداران باید دید چند بُعدی داشته باشند ما نمی‌توانیم بر روی یک بُعد شهرمان کار کنیم و ابعاد دیگر آن را‌‌ رها کنیم.

به گفته وی استان البرز به عنوان استانی تازه تاسیس نیازمند همت و تلاش مضاعف مسئولان در راستای رشد و توسعه استان است تا بتوانیم علاوه بر ارائه خدمات متناسب با نیاز‌ها و مطالبات مردم، استان البرز را به جایگاه واقعی خود در کشور برسانیم.

مجید سریزدی مدیریت شهرهای استان البرز کلان نگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر