کد خبر: 128929 A

مدیرکل آمار اطلاعات و GIS استانداری البرز خبر داد:

ثبت آمار کارگاه ها و محیط های کسب و کار در استان، پس از ۴ ماه تلاش، با مشارکت فعالان بخش اقتصادی و تولید در سطح استان البرز محقق شد.

ایلنا: مدیرکل آمار اطلاعات و GIS استانداری البرز از ثبت ۸۰ درصد آمار کارگاه‌ها و محیط‌های کسب و کار در سطح استان خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، یحیی رمضانی با اعلام این خبر گفت: ثبت آمار کارگاه‌ها و محیط‌های کسب و کار در استان، پس از ۴ ماه تلاش، با مشارکت فعالان بخش اقتصادی و تولید در سطح استان البرز محقق شد.

وی با بیان اینکه استان البرز یکی از استان‌های موفق در اجرای این طرح بوده است به تشریح فرایند ثبت کد شناسایی کارگاه‌های استان اشاره کرد و افزود: پس از ارجاع کدهای تجمیع شده در هر دستگاه اطلاعات به مرکز آمار ایران ارائه شد و علاوه بر اینکه هر کارگاه با یک کد اختصاصی به ثبت رسید اطلاعات کامل به پایگاه‌های اطلاع رسانی مرکز آمار ایران پیوست.

مدیرکل آمار، اطلاعات و GIS استانداری البرز با اشاره به مزایای تشکیل این بانک اطلاعاتی بهره گیری از بانک اطلاعات کارگاه‌های استان را گامی در جهت برنامه ریزی‌های آتی، بررسی وضعیت موجود فضای کسب و کار و بهبود فرایند کارگاه‌ها و شناسایی فرصت‌های موجود دانست.

طرح شناسنامه دار شدن کارگاه‌ها و محیط‌های کسب و کار در استان با همکاری اداره کل صنعت معدن و تجارت، اداره کل امور مالیاتی، میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ثبت اسناد، جهاد کشاورزی، ثبت احوال، کار، تعاون و رفاه اجتماعی، شرکت پست استان در اداره کل دفتر آمار و اطلاعات استانداری البرز و با نظارت مرکز آمار ایران همزمان با سراسر کشور در حال انجام است.

یحیی رمضانی شناسنامه دار شدن کارگاه های استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر