کد خبر: 131321 A

استاندار البرز:

طرح توسعه مامزاداه حسن(ع) از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان به منظور احداثسالن‌ها و سایر برنامه‌ها در دستور کار قرار دارد.

ایلنا: سالانه ما شاهد حضور زائران بسیاری از داخل و خارج از کشور در اماکن مقدس استان هستیم که باید نسبت به بازسازی و توسعه خدمات و سایر امور فرهنگی و آموزشی در این بقاع متبرکه تلاش شایسته صورت گیرد.

به گزارش ایلنا در کرج، سید طاهر طاهری با بیان این مطلب در حاشیه غبار روبی از آستان مقدس امامزاداه حسن(ع) کرج گفت: طرح توسعه این مکان مقدس از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان به منظور احداثسالن‌ها و سایر برنامه‌ها در دستور کار قرار دارد اما نکته‌ای که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد برگزاری سایر برنامه‌هایی است که می‌تواند در توسعه و ترویج فرهنگ غنی اسلامی مثمرثمر واقع شود.

نماینده عالی دولت در استان در ادامه بر تهیه و تدوین طرح ساماندهی بقاع تاکید کرد و گفت: در این راستا استانداری البرز نیز آمادگی خود را برای برنامه ریزی هدفمند به منظور توسعه زیرساخت‌های مذهبی در استان اعلام می‌کند.

وی با اشاره به حضور زائران بسیار در آستان مقدس امامزادگان استان گفت: سالانه ما شاهد حضور زائران بسیاری از داخل و خارج از کشور در اماکن مقدس استان هستیم که باید نسبت به بازسازی و توسعه خدمات و سایر امور فرهنگی و آموزشی در این بقاع متبرکه تلاش شایسته صورت گیرد.

وی در پایان گفت: امیدواریم با توجه بیشتر به بقاع و اماکن متبرکه استان سهم ویژه‌ای در توسعه و ترویج معارف اهل بیت(ع) داشته باشیم.

سید طاهر طاهری غبار روبی آستان مقدس امامزاداه حسن(ع) طرح جامع ساماندهی بقاع متبرکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر