کد خبر: 133796 A

استاندار البرز:

برنامه ریزی های جامعی صورت گرفته تا علاوه بر استفاده از ظرفیت های باری حمل و نقل کالا، در بخش مسافری نیز شاهد رونق این فرودگاه باشیم / ساخت هتل، در فرودگاه پیام، مکمل توریزم سلامت

ایلنا: استاندار البرز از اجرای طرح‌های ویژه‌ای همانند ساخت شهر ICT، شهرک سلامت و اخذ مجوز مسافری در فرودگاه پیام خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، سیدطاهر طاهری با اعلام این خبر گفت: فرودگاه و منطقه ویژه پیام از جمله مراکز مهم و استراتژیک در مرکز استان البرز است که از ظرفیت‌های ویژه‌ای نیز برخوردار است.

وی افزود: این مرکز ارتباطی علاوه بر حمل و نقل کالا در بخش مسافری نیز باید فعال شود در این راستا برنامه ریزی‌های جامعی صورت گرفته تا علاوه بر استفاده از ظرفیت‌های باری حمل و نقل کالا در بخش مسافری نیز شاهد رونق گیری امور باشیم.

استاندار البرز عنوان کرد: در حال رایزنی جهت صدور مجوز بهره برداری از ظرفیت‌های فرودگاه پیام در بخش مسافری هستیم.

نماینده عالی دولت در استان البرز در ادامه از ساخت هتل ۷ ستاره در فرودگاه پیام خبر داد و گفت: به جهت وسعت منطقه و همچنین کارکرد ویژه فرودگاه پیام به عنوان یکی از مراکزی که در رفت و آمد مسافران به اقصی نقاط خواهد بود طرح احداثهتل ۷ ستاره به منظور توسعه فعالیت‌ها ضروری است.

استاندار البرز طرح احداثشهرک سلامت در فرودگاه پیام را نیز از دیگر برنامه‌های عملیاتی برشمرد و ادامه داد: به جهت رفت و آمدهای بیماران از کشورهای همسایه به ایران و ظرفیت‌هایی که در بخش دارویی و توان پزشکی متخصصان وجود دارد، شهرک سلامت در مرکز پیام تأسیس خواهد شد.

وی افزود: در شهر سلامت پیام با بهره گیری از ظرفیت حمل و نقل مسافری، سهولت در جابجایی بیماران سایر کشور‌ها فراهم خواهد شد و با امکانات و تجهیزات پزشکی که در این شهر ایجاد می‌شود بخشی از نیازهای بیماران کشورهای همسایه نیز مرتفع می‌شود.

وی افزود: ایجاد هتل ۷ ستاره نیز از جمله امکانات و خدمات جنبی است که جهت اقامت مسافران فراهم می‌شود.

سیدطاهر طاهری، فرودگاه و منطقه ویژه پیام پروازهای مسافری توریزم سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر