کد خبر: 133822 A

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز:

این فراخوان به صورت سراسری در اقصی نقاط استان پوشش خواهد یافت و فرصتی ایجاد خواهد شد تا حلقه ارتباطی بین سرمایه گذاران و صاحبان ایده ها ایجاد شود.

ایلنا: سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اعلام فراخوان «فرصت‌های سرمایه گذاری» در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، مجید سریزدی با اعلام این خبر گفت: همانگونه که پیش‌تر نیز رسانه‌ای شده بود، فراخوان فرصت‌های سرمایه گذاری همزمان با آغاز ماه ربیع الاول در استان آغاز شد.

وی با نامبردن از عنوان این فراخوان افزود: «فرصت‌های بُرد بُرد سرمایه گذاری» در راستای اهداف دولت «تدبیر و امید» در استان و برقراری توسعه متوازن به عنوان راهبرد و نقشه راه استانداری البرز است.

سریزدی بیان کرد: در این فراخوان از سرمایه گذاران استان، صاحبان صنایع، طرح و ایده‌های نو دعوت به عمل آمده تا فرصت‌های سرمایه گذاری خود را در قالب طرح و ایده‌های نو مطرح سازند.

سرپرست هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز عنوان کرد: این فراخوان به صورت سراسری در اقصی نقاط استان پوشش خواهد یافت و فرصتی ایجاد خواهد شد تا حلقه ارتباطی بین سرمایه گذاران و صاحبان ایده‌ها ایجاد شود، به این نحو که سرمایه گذاران بدون طرح با طرح‌های جدید آشنا می‌شوند و افرادی که ایده‌های جدیدی دارند فرصتی برای سرمایه گذاری‌هایشان فراهم خواهد آمد.

وی اعلام کرد: دبیرخانه فرصت‌های سرمایه گذاری سازمان همیاری‌های شهرداری از هم اکنون فعال شده است و به دو صورت اینترنتی از طریق پایگاه www. hamyarialborz. com و مکتوب پذیرای طرح‌های جدید است.

سریزدی افزود: کلیه طرح‌های سرمایه گذاری در استانداری البرز اولویت بندی و برای هر یک، طرح و برنامه ریزی خواهد شد.

مجید سریزدی فراخوان «فرصت های سرمایه گذاری» استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر