کد خبر: 136346 A

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز:

خانه مطبوعات نیازمند تقویت ساختاری‌ست. / مشکلات اهالی رسانه از طریق خانه مطبوعات پیگیری شود.

ایلنا: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: اعتقادی به دخالت در مسائل خانه مطبوعات ندارم.

به گزارش ایلنا در کرج، سید موسی حسینی کاشانی با بیان این مطلب افزود: وظیفه اصلی ارشاد حمایت و نظارت بر فعالیت اصناف و انجمن‌های فرهنگی و هنری استان است.

حسینی کاشانی خاطر نشان کرد: دخالت در امور اصناف و انجمن‌ها، نه تنها باری از مشکلات آنان برنمی دارد بلکه در رسیدن به اهداف مد نظر آن‌ها را دچار وقفه می‌نماید.

وی افزود: با توجه به اینکه عمر زیادی از تشکیل خانه مطبوعات استان البرز نمی‌گذرد، وجود برخی مسائل در این مجموعه را نباید انکار کرد اما هیات رییسه این خانه باید اقدامات عملی برای رفع این مشکلات را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند تا در کوتاه‌ترین زمان شاهد حاکم شدن جوی آرام بر فضای این مجموعه باشیم.

وی ادامه داد: بدون شک پرهیز از اختلاف و تنش لازمه رشد و توسعه هر مجموعه است چرا که تنها در فضایی آرام است که اهداف به صورت جدی پیگیری می‌شوند.

وی ادامه داد: نواقص و ایرادات خانه مطبوعات باید به مجمع گذاشته شود تا با استفاده از خرد جمعی راه حل نهایی برای رفع آن‌ها پیدا و اجرایی شود.

حسینی کاشانی اضافه کرد: باید از ورود هجمه‌های نابه جا به خانه و اهالی مطبوعات جلوگیری شود تا شأن اهالی قلم استان آن طور که باید محفوظ بماند.

این مسئول ابراز کرد: با تقویت ساختار خانه مطبوعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز می‌تواند بدون دغدغه رسالت خود مبنی برحمایت ازخبرنگاران و اهالی رسانه را اجرایی کند.

سید موسی حسینی کاشانی خانه مطبوعات البرز عدم دخالت ارشاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر