کد خبر: 136357 A

استاندار البرز:

محوطه باستانی ازبکی به منطقه گردشگری مبدل شود. / کارخانه سیپورکس نظر آباد، به چرخه تولید باز می‌گردد.

ایلنا: استاندار البرز گفت: شهرستان نظرآباد به قطب توسعه دام و طیور تبدیل می‌شود.

به گزارش ایلنا در کرج، سید طاهر طاهری در «جلسه شورای اداری شهرستان نظرآباد» که با حضور فرماندار، مسئولان شهرستانی و تنی چند از مدیران کل استان برگزار شد، ضمن مروری بر سفر یک روز خود در نظرآباد یکی وجوه بارز این شهرستان را بستر کشاورزی و دامپروری دانست و گفت: طی بازدید امروز از یک مرکز بزرگ دامی در این شهر شاهد استعداد‌ها و پتانسیل ویژه این منطقه در بحثکشاورزی و دام و طیور بودم.

وی افزود: در این راستا مقدمات طرح توسعه شهرستان دام و طیور در دستور کار قرار گرفت و به زودی شاهد آن خواهیم بود که شهرستان نظرآباد به یکی از قطب‌های دام و طیور مبدل شود.

نماینده عالی دولت در ادامه به بازدید خود از محوطه باستانی ازبکی اشاره کرد و گفت: قدمت تاریخی این محوطه ظرفیتی بی‌بدیل را در حوزه گردشگری در نظرآباد به وجود آورده است که می‌تواند این منطقه را به نقطه‌ای توریستی تبدیل کند.

استاندار البرز همچنین رفع معارضان جاده اشتهارد – نظرآباد را از جمله طرح‌های ضروری در این منطقه برشمرد.

وی در ادامه از بازگشت کارخانه‌های تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه تولید خبر داد و افزود: سیپورکس از آن دست کارخانه‌هایی است که پیگیر بازگشت دوباره آن به چرخه تولید هستیم.

طاهری گفت: از تمامی تولید کنندگان کشور حمایت می‌کنیم و اگر جز این باشد ضرر آن عاید مردم می‌شود.

تکمیل مصلی نظرآباد، رفع مشکل آبفا شهرستان، تشکیل شورای مشورتی به منظور توسعه استان، ضرورت توسعه متوازن در استان، دعوت از سرمایه گذاران در تمامی بخش‌ها و همچنین موضوعات مطرح شده در نخستین اجلاس استانداران با هیئت دولت و… از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود که استاندار البرز به آن‌ها اشاره کرد.

سید طاهر طاهری جلسه شورای اداری شهرستان نظرآباد شهرستان نظرآباد به قطب توسعه دام و طیور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر