کد خبر: 136785 A

استاندار البرز:

پروژه مسکن مهر یکی از پروژه‌های ملی به شمار می‌رود. / استان البرز بخش قابل توجهی از حجم این پروژه‌ها را در خود جای داده است. / نگاه ویژه‌ای باید در تکمیل و ایجاد زیر ساخت‌های اساسی دیده شود.

ایلنا: استاندار البرز ضمن برشمردن مصوبات شورای مسکن استان از افزایش سقف وام مسکن از ۲۵۰ به ۳۰۰ میلیون ریال به عنوان مهم‌ترین مصوبه این شورا خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، سیدطاهر طاهری در جریان تشکیل شورای مسکن استان البرز که با حضور معاونان راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: از آنجا که پروژه مسکن مهر یکی از پروژه‌های ملی به شمار می‌رود و استان البرز نیز بخش قابل توجهی از حجم این پروژه‌ها را در خود جای داده است از این رو نگاه ویژه‌ای باید در تکمیل و ایجاد زیر ساخت‌های اساسی آن دیده شود.

وی افزود: در این راستا سقف وام مسکن از ۲۵۰ میلیون به ۳۰۰ میلیون ریال افزایش خواهد یافت. تأمین سایر خدمات و امکانات مورد نیازدر سایتای مسکن مهر استان از جمله نکات مهمی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

تشکیل جلسات شورای مسکن به فاصله هر دو هفته یک بار و اختصاص زمین جهت ارائه خدمات و زیر ساخت‌ها در پروژه‌های مسکن مهر از جمله مصوبات مهم شورای مسکن استان بود.

سیدطاهر طاهری شورای مسکن استان البرز افزایش وام مسکن استان البرز تا 300 میلیون ریال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر