کد خبر: 138691 A

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار البرزخبر داد:

بر اساس انعقاد قرارداد عاملیت بین بانک‌های «توسعه صادرات ایران» و «صندوق توسعه ملی» و توافقات صورت گرفته، اعطای تسهیلات سرمایه در گردش، اجرا و توسعه طرح‌ها ی تولیدی برای متقاضیان استانی منظور می‌شود.

ایلنا: معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار البرز از فرایند اعطای تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی استان البرز خبر داد و گفت: بر اساس انعقاد قرارداد عاملیت بین بانک‌های «توسعه صادرات ایران» و «صندوق توسعه ملی» و توافقات صورت گرفته، اعطای تسهیلات سرمایه در گردش، اجرا و توسعه طرح‌ها ی تولیدی برای متقاضیان استانی منظور می‌شود.

به گزارش ایلنا در کرج، مهرداد مظفری با بیان این مطلب افزود: اعطای تسهیلات سرمایه در گردش و طرح‌های تولیدی در استان، با شرایط ویژه‌ای تعلق می‌گیرد.

وی ادامه داد: سقف تسهیلات ریالی سرمایه در گردش حداکثر ده میلیارد ریال و طرح‌های سرمایه‌گذاری حداکثر سی‌میلیارد ریال است.

مظفری نرخ سود تسهیلات پرداختی را معادل ۱۶ درصد در سال عنوان کرد و گفت: حداقل تسهیلات پرداختی سرمایه در گردش و طرح‌ها مبلغ یک میلیارد ریال است.

وی افزود: مدت تسهیلات برای دوره اجرا تا بهره‌برداری از طرح‌ها حداکثر سه سال(دوره تنفس ۶ ماه) و دوره تامین مالی برای تسهیلات سرمایه در گردش حداکثر دو سال است.

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار البرز در ادامه بیان کرد: عدم بدهی غیر جاری(سررسید گذشته و معوق) و چک برگشتی نزد سیستم بانکی برای متقاضیان استانی الزامی است.

گفتنی‌ست این مدیریت آمادگی خود را جهت همکاری با متقاضیان واجد شرایط به منظور رشد و شکوفایی صنعت استان اعلام می‌دارد.

شایان ذکر است برهمین اساس با عنایت به توجه ویژه این معاونت مبنی بر گسترش و توسعه صنعت استانی کلیه دستگاه‌های ذیربط و متقاضیان واجد شرایط اعلام می‌شوند.

مهرداد مظفری بانک توسعه صادرات اعطای تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر