کد خبر: 138696 A

فرماندار کرج:

کرج شهری برای آموزش و امتحان پس دادن نیست و مدیران شهرستانی باید در اختیار دولت و مردم باشند و برای مشکلات برنامه ریزی کنند.

ایلنا: فرماندار کرج تأکید کرد: کلانشهر کرج نیازمند کلان نگری مدیرانی است که اندیشه‌هایی کلان نگر دارند.

به گزارش ایلنا در کرج، محمد تقی ایرانی در نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: کرج، ایران کوچک و قلب تپنده البرز است و حضور در این شهرستان یکی از فرصت‌های ارزشمند برای توسعه است و برای تحقق آن شهر کرج به مدیران پرتلاش، دلسوز، توانمند نیازمند است.

فرماندار کرج تصریح کرد: کرج شهری برای آموزش و امتحان پس دادن نیست و مدیران شهرستانی باید در اختیار دولت و مردم باشند و برای مشکلات برنامه ریزی کنند.

وی همچنین بر حضور اول وقت در جلسات اداری تأکید کرد و افزود: نظم و انضباط و حضور به موقع در جلسات باید در صدر اولویت‌های مدیران باشد و نباید شاهد آشفتگی در جلسات و برنامه‌ها باشیم.

ایرانی در ادامه بیان کرد: کلانشهر کرج نیازمند کلان نگری مدیرانی است که اندیشه‌هایی کلان نگر دارند.

وی تصریح کرد: مدیری که بعد از ساعت اداری تلفن همراه‌اش خاموش است و در دسترس نیست، مورد نیاز ما نخواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به ایام الله دهه فجر گفت: اولین دهه فجر در دولت تدبیر و امید را پیش رو داریم و باید برنامه‌های مطلوبی در ستاد دهه فجر تدوین شود و اقتدار و جایگاه با عظمت انقلاب شکوه‌مند اسلامی در ۲۲ بهمن ماه به تجلی هر چه بیشتر برد، در این راستا مدیران باید برنامه‌های این دهه را ویژه ببینند.

ایرانی افزود: حضور جوانان به عنوان سرمایه‌های نظام اسلامی در این ایام باید چشمگیر باشد.

تشکیل منظم شورای اداری شهرستان کرج، تشکیل جلسات ستاد تنظیم بازار در کرج به منظور تأمین مایحتاج مردم و ایجاد تعادل در نرخ کالاهای مصرفی، ساماندهی دستفروش‌ها و… از دیگر تأکیدات فرماندار کرج در جلسه شورای اداری این شهرستان بود.

محمد تقی ایرانی جلسه شورای اداری شهرستان کرج کلانشهر کرج نیازمند کلان نگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر