کد خبر: 149986 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز خبر داد:

خروج از محدوده طرح بدون در نظر گرفتن پلاک خودروها بلامانع خواهد بود. / استقرار وسائط حمل و نقل عمومی در مبادی ورودی طرح / نظارت بر حسن اجرای طرح به فرمانداری کرج واگذار شده است.

ایلنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از آغاز اجرایی ساختن طرح زوج و فرد خودرو‌ها از «عصر روز ۱۰» اسفندماه در سطح استان البرز خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، مجیدسریزدی با اعلام این خبر گفت: با عنایت به تأثیر مثبت اجرای طرح محدودیت‌های ترافیکی(زوج و فرد) در سال گذشته و تجمیع آرا در شورای ترافیک استان، از روز شنبه ۱۰ لغایت ۲۹ اسفندماه طرح مذکور اعمال می‌شود.

وی همچنین اعلام کرد: زمان اجرای طرح همه روزِ از ساعت ۱۴ لغایت ۲۰ است.

سریزدی افزود: به منظور رفاه حال شهروندان نسبت به استقرارخطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی در مبادی ورودی اجرای طرح اقدام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در ادامه بیان داشت: بر اساس نظر شورای ترافیک استان راهور تنها در مبادی ورودی به محدوده طرح، کنترل لازم را جهت ممانعت از ورود خودروهای غیرمجاز اعمال می‌نماید و خروج وسایل نقلیه بدون در نظر گرفتن پلاک از محدوده طرح بلامانع است.

وی افزود: شهرداری کرج نیز موظف به تأمین ساز و کار لازم جهت اجرای طرح طبق نظر پلیس راهور شده است.

سریزدی همچنین عنوان کرد: نظارت بر حسن اجرای طرح و مباحثمرتبط با آن به عهده فرمانداری شهرستان کرج می‌باشد و به این منظور فرمانداری موظف شد تا نسبت به برگزاری جلسات کمیته فنی با حضور نماینده استانداری اقدام کرده و مسائل مبتلابه طرح را از قبیل نیازسنجی و رفع نقایص سال گذشته بررسی کند.

وی در پایان، مسیرهای پیش بینی شده طرح زوج و فرد خودرو‌ها را در محدوده «بلوار بسیج، کاج، مطهری، جمهوری، چهارصد دستگاه، بلال و محدوده شورا» اعلام کرد.

مجیدسریزدی شهرستان کرج آغاز اعمال محدودیت های ترافیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر