کد خبر: 156824 A

استاندار البرز:

آنچه مقام معظم رهبری از بستر اقتصاد و فرهنگ آن را توصیه کردند قرابت خاصی با توسعه متوازن به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های دولت یازدهم دارد و به عنوان پایه‌های اصلی در نیل به توسعه کشور به شمار می‌رود.

ایلنا: استاندار البرز تصریح کرد: البرز قطبی صنعتی در کشور است که نقش ویژه‌ای را در خودکفایی اقتصادی ایفا می‌کند.

به گزارش ایلنا در کرج، سیدطاهر طاهری با اشاره قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری در سالی که تحت عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده است؛ اظهار داشت: مقام معظم رهبری ابتدای سال ۹۳ در حرم مطهر رضوی نقشه راه دولتمردان و مردم را ترسیم کردند و آن توجه به دو مسئله مهم «اقتصاد و فرهنگ» در امور جاری است.

وی با اشاره به راهبردهای دولت تدبیر و امید خاطر نشان شد: آنچه مقام معظم رهبری از بستر اقتصاد و فرهنگ آن را توصیه کردند قرابت خاصی با توسعه متوازن به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت یازدهم دارد و به عنوان پایه‌های اصلی در نیل به توسعه کشور به شمار می‌رود.

استاندار البرز در ادامه با یادآور شدن ظرفیت‌های البرز به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی کشور در تحقق شعار سال تصریح کرد: صنایع و مراکز تولیدی متعددی که در جای جای این استان مستقر است نقش آفرین در خودکفایی داخلی اقتصادی کشور خواهد بود.

وی افزود: دیدار چهره به چهره با صاحبان صنایع و تولیدگران داخلی استان و رفع دغدغه‌ها و موانع موجود مهم‌ترین رویکردی است که دنبال می‌شود.

استاندار البرز دعوت از سرمایه گذاران در طرح‌های کلان و ملی به منظور تزریق سرمایه در استان را نیز از جمله راهبردهای تیم دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصادی برشمرد.

سیدطاهرطاهری استان صنعتی البرز خودکفایی اقتصادی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر