کد خبر: 181681 A

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری البرز:

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استاندار البرزدر نشست کمیسیون کارگری استان آخرین وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی مشکل دار استان را مورد بررسی قرار داد.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استاندار البرز در نشست کمیسیون کارگری استان آخرین وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی مشکل دار استان را مورد بررسی قرار داد.


به گزارش ایلنا در کرج، بهزادجعفری با بیان این مطلب در جلسه کمیسیون کارگری استان ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه و گرامیداشت یاد شهدای هفت تیر و همچنین تبریک حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به اهداف رویکرد کاری کمیسیون کارگری به ضرورت اجرایی شدن مصوبات از سوی دستگاه های مربوطه تاکید کرد.


وی تحقق این امر را گامی موثر در رسیدن به اهداف سیاست های دولت تدبیر و امید و رویکرد استانی در بحثحمایت از تولید و اشتغال پایدار عنوان کرد.


جعفری همچنین در همین رابطه به نقش و جایگاه ویژه و کلیدی ادارات کل صنعت و معدن و تجارت و تعاون کار و رفاه اجتماعی در دستیابی به این چشم انداز نکاتی را مورد توجه قرار داد.


گفتنی است در ادامه این جلسه پس از بحثو تبادل نظر پیرامون دستور کار نشست آخرین وضعیت تعدادی از واحدهای تولیدی و صنعتی مشکل دار در سطح استان موردبررسی و پیگیری قرار گرفت.

بهزادجعفری اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری البرز نشست کمیسیون کارگری استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر