کد خبر: 181821 A

مدیر کل انتقال خون استان البرز

مدیرکل انتقال خون استان البرز در دیدار با استاندار البرز نشان چهل سالگی سازمان انتقال خون ایران را به وی اعطا کرد.

مدیرکل انتقال خون استان البرز در دیدار با استاندار البرز نشان چهل سالگی سازمان انتقال خون ایران را به وی اعطا کرد.

به گزارش ایلنا در کرج، سید حمید طهایی در این دیدار ضمن خوش آمد گویی به مدیرکل انتقال خون و هیات همراه اظهار داشت: بنده خود جزء اهدا کنندگان مستمر خون هستم.

وی ضمن تاکید با صبوری وعده دستور پیگیری مشکلات اداره کل انتقال خون به ویژه موارد مرتبط با تکریم ارباب رجوع را داده و اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک با حضور در اداره کل انتقال خون ضمن اهدای خون از این اداره کل بازدید نمایند.

در ادامه دیدار مدیرکل انتقال خون استان البرز، حسینی ضمن تبریک انتصاب استاندار با بیان آمار فعالیت‌ها، تشریح منابع موجود، تجهیزات و فضای فیزیکی، مقایسه تناسب آن‌ها با استانداردهای تعیین شده، بر کمبود شدیدمنابع انسانی ومالی در انتقال خون البرز تاکید نمود.

طهایی افزود: علیرغم کمبودهای موجود، تلاس مضاعف کارکنان انتقال خون موجب شده تا خدمات رسانی حیاتی به مراکز درمانی و بیماران نیازمند با چالش جدی روبه رو نشود.

وی درخصوص برگزاری جشن‌های چهلمین سال تاسیس سازمان انتقال خون خواستار مساعدت استانداری و دیگر ارگان‌ها، دستگاههای اجرایی و موسسات صنعتی استان برای برگزاری مناسب جشن‌های چهل سالگی و ترویج فرهنگ اهدای خون در جامعه به ویژه جوانان شد.

در پایان دکترحسینی ضمن دعوت استاندار البرز در بزرگداشت چهل سالگی سازمان انتقال خون نشان چهل سالگی این سازمان را به استاندار اعطاء کرد.

حسینی سید حمید طهایی اداره کل انتقال خون استان البرز اعطاء نشان چهل سالگی سازمان انتقال خون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر