کد خبر: 195855 A

در سه ماه اول سال؛

استان البرز با کاهش ۵۰ درصدی در تعداد تلفات ناشی از تصادفات رانندگی، رتبه اول کشوری در کاهش تصادفات برون شهری و روستایی را کسب کرد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز گفت: استان البرز با کاهش ۵۰ درصدی در تعداد تلفات ناشی از تصادفات رانندگی، رتبه اول کشوری در کاهش تصادفات برون شهری و روستایی را کسب کرد.

به گزارش ایلنا در کرج، قاسم باقری با اعلام این موضوع گفت: بر اساس آمار اعلام شده از سوی دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، استان البرز طی ۳ ماهه اول سال ۹۳ رتبه اول کشوری را در کاهش تصادفات برون شهری و روستایی کسب کرده است.

باقری افزود: با توجه به شرایط جغرافیایی استان برای کسب این رتبه تلاش‌ها و کارهای بسیار خوبی در بحثایمن‌سازی، بهسازی جاده‌ها و فرهنگ‌سازی انجام شده است.

وی افزود: به رغم حجم تردد بسیار زیاد در محورهای استان و به دلیل وجود چند محور پرتردد کشور در استان البرز، همچنین جاذبه‌های گردشگری موجود در استان و عبور مسافران استان‌های شمالی و غربی، کاهش آمار تصادفات و کسب رتبه اول کشوری را در پی داشته است.

مدیر کل حمل و نقل وپایانه‌های استان البرز ابراز امیدواری کرد که با ادامه و گسترش این اقدامات، آمار تصادفات در استان کاهش بیشتری یافته و مسافران با آسایش خاطر سفرهای خود را انجام دهند.

قاسم باقری کاهش 50 درصدی تصادفات در استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر