کد خبر: 205401 A

با حضور وزیر کار صورت پذیرفت:

کارخانه ساخت داروهای گیاهی با سرمایه‌ای بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال افتتاح شد.

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارخانه ساخت داروهای گیاهی در شهرستان نظرآباد واقع در استان البرز افتتاح شد.

به گزارش ایلنا در کرج، علی ربیعی در آخرین ساعات حضور در استان البرز، کارخانه ساخت داروهای گیاهی با زیربنای ۳ هزار و ۳۳۰ متر مربع در شهرک صنعتی نظرآباد که با سرمایه‌ای بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال که تماما توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است را افتتاح کرد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که با بهره برداری از این کارخانه، ۵۰ نفر به طور مستقیم مشغول به کار می‌شوند بر لزوم افزایش سرمایه گذاری در این صنعت و استفاده از پتانسیل‌های کشور در این بخش، به منظور تولید انبوه داروهای گیاهی تاکید کرد.

علی ربیعی در ادامه با بیان این مطلب که در حال حاضر رجوع، اقبال و تلاش مردم، برای استفاده از گیاهان دارویی در ایران و سایر کشورهای جهان جهان افزایش چشمگیری یافته، با توجه به دستاوردهای خوب برخی کشور‌ها در تولید داروهای گیاهی، گسترش برنامه‌های تحقیقاتی و تولیدی در حوزه داروهای گیاهی کشور را ضروری دانست.

تولید، چهار نوع ماسک گیاهی، ۱۰ نوع دم جوش گیاهی برای درمان بیماری‌هایی مانند دفع سنگ کلیه، فشار خون و آرامش بخش، درمان زخم‌های بستری و ضد سرفه، انواع داروهای ضد سرطان، داروهای رماتیسمی و مفاصل، قرار است در این کارخانه تولید شود.

علی ربیعی حضور در استان البرز افتتاح کارخانه ساخت داروهای گیاهی در نظرآباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر