کد خبر: 211736 A

قائم مقام مدیر اجرایی سرشماری عمومی کشاورزی البرز:

تا روز دهم سرشماری ماموران سرشماری به بیش از ۱۸ هزار مکان در سطح استان مراجعه کرده‌اند.

شهرستان‌های کرج و ساوجبلاغ بیش از ۷۵ درصد پرسشنامه تکمیل شده بهره برداران را تا کنون به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش ایلنا در کرج، قائم مقام مدیر اجرایی سرشماری عمومی کشاورزی البرز با اعلام این خبر گفت: تا روز دوشنبه ۱۴ مهرماه جاری که مصادف با دهمین روز اجرای سرشماری عمومی کشاورزی در استان بود سرشماری به صورت مطلوب در تمامی شهرستان‌ها جریان دارد.

علی تیرداد در ادامه افزود: خوشبختانه تاکنون نیز گزارشی در خصوص مسائل حاشیه‌ای در سطح استان نداشته‌ایم و با وجودی که عمده سرشماری در مناطق روستایی و گاهی صعب العبور جریان دارد به حمد الله تمامی عوامل سرشماری در صحت و سلامت کامل مسئول انجام وظیفه هستند.

وی در ادامه بیان داشت: تا روز دهم سرشماری ماموران سرشماری به بیش از ۱۸ هزار مکان در سطح استان مراجعه کرده‌اند که همکاران ستاد سرشماری کشاورزی شهرستان‌های کرج و ساوجبلاغ بیش از ۷۵ درصد پرسشنامه تکمیل شده بهره برداران را به خود اختصاص داده‌اند.

تیرداد در پایان با بیان این مطلب که ۶۸ درصد حجم کار سرشماری کشاورزی نیز مربوط به شهرستان کرج و ساوجبلاغ است، خاطر نشان کرد: در یک ماه باقی مانده تا پایان اجرای سرشماری، همکاران بنده باید تلاش خود را مضاعف کنند و در سرعت اجرای طرخ نیز بیافزایند. هر چند که خوشبختانه فعالیت‌های صورت گرفته در استان متناسب با متوسط فعالیت سایر استان‌های کشور است.

علی تیرداد سرشماری عمومی کشاورزی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر