کد خبر: 213517 A

استاندار البرز:

استاندار البرز با بیان اینکه البرز در حال دستیابی به جایگاه واقعی خود در کشور است، خبرهای مخابره شده از سوی رسانه های استان را نوید بخش فردایی پر امید دانست.

استاندار البرز با بیان اینکه البرز در حال دستیابی به جایگاه واقعی خود در کشور است، خبرهای مخابره شده از سوی رسانه های استان را نوید بخش فردایی پر امید دانست.

به گزارش ایلنا در کرج، سیدحمید طهایی در مراسمی که بمناسبت فرارسیدن عیدغدیر، ویژه کارکنان استانداری البرز در سالن همایش های میلاد برگزار شد؛ ضمن تبریک این ایام، در بخشی از سخنان خود شرایط کنونی استان رابرای کارکنان تشریح کرد و با صحه گذاشتن بر اخباری که در رسانه ها، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی منتشر می شود، گفت: تمام این خبر ها که از توسعه اقتصادی، احیا واحد های صنعتی بعد سالها و اشتغال بکار فارغ التحصیلان، سرمایه گذاری در بخش خصوصی و… میخوانید و می شنوید نوید بخش این است که البرز در جهشی شتابان به سمت توسعه و سازندگی در حرکت است.


وی افزود: امروز بسیاری از مراکز علمی و تحقیقاتی ملی که در این استان مستقر هستند و سالها گوشه نگاهی هم به اینجا نداشتند، در گذر این توسعه شتابان، خواهان وصل شدن به البرز هستند خواستار مذاکره و توسعه ارتباط هستند و این حاکی از آن است که البرز جایگاه واقعی خود را پیدا می کند.


استاندار البرز گفت: خبرهایی که از پروژه های راه، قطار شهری و… می خوانید حاصل نشست ها و جلسات متعدد مسئولان است و یکایک آنها به همت مدیران استانی به خط افتتاح و بهره برداری می رسد.


کارکنان استانداری مهره های کلیدی در ارتباط با سایر دستگاه ها هستند

طهایی در ادامه کلیه عوامل و مجموعه خانواده استانداری را به حلقه هایی متصل به هم تشبیه کرد و گفت: یکایک عناصری که در این مجموعه مدیریتی هستید، حلقه اتصال مدیریت استان با سایر دستگاه ها هستید، مهره هایی کلیدی و تعیین کننده که همانند مفاصل یک پیکره، ارتباط سیستمی برقرار می کنید.


وی تصریح کرد: تحت این شرایط و با اشراف به ماهیت وجودی خود اگر در حوزه ای که فعالیت دارید متخصص آن بخش باشید قطع به یقین هدف غایی که همان توسعه و آبادانی این استان است رقم خواهد خورد.

سیدحمید طهایی سالن همایش های میلاد البرز نوید بخش فردایی پر امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر