کد خبر: 222625 A

استاندار البرز:

در صدد توسعه پارک های علم و فناوری با مساعدت و کمک های معاونت تحقیقاتی و پژوهشی ریاست جمهوری هستیم تا بتوانیم اعتباراتی را در این زمینه برای استان جذب نمائیم.

استاندار البرز در جریان سفر معاون اول رئیس جمهوری به البرز، با تأکید بر ضرورت توسعه زیرساخت های علمی و تحقیقاتی، توسعه پارک های علم و فناوری را یکی از مهمترین برنامه های در دستور کار این استان برشمرد.

به گزارش ایلنا در کرج، سید حمید طهایی با بیان این مطلب در حاشیه رونمایی از دستاورد جدید محققان واحدهای جهاد دانشگاهی کشور در کمالشهر کرج که با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری انجام شد؛ اظهار داشت: در صدد توسعه و تجاری سازی دستاوردهای علمی دانشمندان و محققان شرکت های دانش بنیان در استان هستیم.

وی افزود: توسعه شرکت های دانش بنیان یکی از اولویت ما در استان است و در این راستا کارگروهی با همکاری مسئولان مجتمع علمی و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی در استانداری در حال صدد تشکیل شرکت های فن بازار هستیم.

استاندار البرز با اشاره به نقش مؤثر شرکت های دانش بنیان در رونق اقتصادی گفت: طرح های فناوری از طریق شرکتهای دانش بنیان زمینه ساز رشد اقتصاد دانش پایه و اشتغال مولد در استان و به فراخور آن در کشور خواهد شد.

طهایی گفت: در این راستا در صدد توسعه پارک های علم و فناوری با مساعدت و کمک های معاونت تحقیقاتی و پژوهشی ریاست جمهوری هستیم تا بتوانیم اعتباراتی را در این زمینه برای استان جذب نمائیم.

سید حمید طهایی توسعه پارک علم و فناوری استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر