کد خبر: 222653 A

سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز:

استان البرز در ردیف چهار استان برتر کشور در زمینه مبارزه با قاچاق سیگار قرار دارد.

سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز ضمن اشاره به برنامه های کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا گفت: البرز در جایگاه چهار استان برتر کشور در مبارزه با قاچاق سیگار قرار دارد.

به گزارش ایلنا در کرج، محمد صفری با بیان این مطلب به محوری ترین برنامه های دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از مهمترین اولویت های این دبیرخانه، نظارت بر فرایند مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز و افزایش توان شخصی نیروهای اجرایی و دستگاه های فعال در مبارزه بخصوص بازرسان است.

سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز و دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، ضمن برشمردن اقدامات دستگاه های فعال در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مجموع ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده تا به اکنون را بیش از یکصد و پنجاه پرونده میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: ضمن برخورد با عاملان عمده و خرد سیگار و قاچاق، پیامدهای ناهنجار و منفی کالای قاچاق، از کلیه جوانب امر در قالب برنامه های ویژه ای را در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

صفری خاطر نشان کرد: با تلاش های انجام شده در این حوزه، استان البرز در ردیف چهار استان برتر کشور در زمینه مبارزه با قاچاق سیگار قرار گرفته است.

سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز در ادامه از برگزاری نشست تخصصی ویژه بازرسان قاچاق کالا و ارز نیز خبر داد و افزود: این نشست نیمه دوم آذرماه با شرکت بازرسان دستگاه های عضو این کمیسیون، یک روز کاری در استانداری البرز برگزار خواهد شد.

محمد صفری قاچاق کالا،ارز وسیگار دراستان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر