کد خبر: 225628 A

استاندار البرز:

مسکن مهر موجب افزایش جمعیت مهاجر به البرز شده است و پیش بینی می‌شود با تکمیل زیرساخت و استقرار ساکنان تا یک میلیون نفر نیز به جمعیت ساکن در مسکن مهر اضافه شود.

استاندار البرز گفت: از آنجا که یکی از معضلات مسکن مهر، بحثزیرساخت‌ها است، از این رو ضرورت دارد بودجه‌ای مجزا به این امر اختصاص یابد.

به گزارش ایلنا در کرج، سیدحمیدطهایی، با بیان این مطلب اظهارداشت: مسکن مهر نه فقط در استان البرز بلکه در سطح کشور، به معضل تبدیل شده است چرا که بدون مطالعه و کار کار‌شناسی و ایجاد امکانات زیرساختی ایجاد شده است.

وی افزود: بسیاری از ساختمان‌های مسکن‌های مهر بدون در نظر گرفتن انشعابات و زیرساخت‌های فرهنگی همچون مدرسه و… ایجاد شده‌اند و همین امر مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.

طهایی گفت: برای حل این معضل در استان نشست‌هایی داشتیم به خصوص در بعضی از مناطق علاوه بر ساکنان البرز از سایر استان‌ها نیز جهت گرفتن مسکن مهر در استان اقدام کرده‌اند و در این خصوص مذاکراتی نیز با معاون وزیر صورت گرفته است.

استاندار البرز تصریح کرد: مسکن مهر موجب افزایش جمعیت مهاجر به البرز شده است و پیش بینی می‌شود با تکمیل زیرساخت و استقرار ساکنان تا یک میلیون نفر نیز به جمعیت ساکن در مسکن مهر اضافه شود.

طهایی در خصوص ایجاد زیرساخت‌های مسکن مهر نیز گفت: در خصوص سیستم فاضلاب تصمیم گیری‌هایی شده مقرر است اعتباراتی به این امر تخصیص داده شود تا بتوان زیرساخت‌ها را ایجاد کرد.

وی افزود: ایجاد زیرساخت‌های مسکن مهر تنها از طریق تخصیص اعتبار میسر خواهد بود.

استان البرز افزایش جمعیت بودجه مدرسه مسکن مسکن مهر معاون وزیر البرز زیرساخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر