کد خبر: 398270 A

ایلنا: تیم ملی والیبال ایران آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از آغاز مسابقات والیبال مردان بازی‌های المپیک 2016 ریو برگزار کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در این جلسه تمرینی که در سالن دانشگاه نیروی هوایی شهر ریو و شنبه از ساعت 22 تا 23:30 به وقت محلی برگزار شد، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و با انجام بازی درون اردویی به تمرین کارهای تاکتیکی مورد نظر کادر فنی پرداختند.

در یک تیم سعید معروف، سید محمد موسوی، شهرام محمودی، حمزه زرینی، میلاد عبادی پور و مهدی مرندی بازی می کردند و در تیم دیگر هم مهدی مهدوی، امیر غفور، عادل غلامی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور و مصطفی شریفات حضور داشتند. البته موسوی و غلامی به تناوب جای خود را در دو تیم عوض می‌کردند.
پس از پایان تمرین لوزانو دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و با فریادهای خود سعی می‌کرد بازیکنان را از نظر روحی آماده دیدار حساس مقابل آرژانتین کند. لوزانو از بازیکنان خواست در زمین مسابقه تمرکز خود را به بازی خود و اجرای تاکنیک تیمی افزایش دهند و از همه توان خود برای پیروزی و حفظ قالب تیمی خود استفاده کنند. همچنین خوان سیچلو هم پس از لوزانو چند دقیقه برای بازیکنان حرف زد و توصیه‌های تاکتیکی مهم مورد نظر کادر فنی را یک بار دیگر به آنها گوشزد کرد.
محل تمرینات تیم ملی در یک منطقه نظامی و در کنترل شدید نیروهای امنیتی برزیل بود. این سالن تمرین حدود یک ساعت تا دهکده المپیک فاصله دارد.
تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین دیدار خود در بازی‌های المپیک 2016 از ساعت 22:30 روز یکشنبه به وقت محلی و 6 و پنج دقیقه صبح روز دوشنبه به وقت تهران به مصاف تیم ملی آرژانتین خواهد رفت.

 

تیم ملی والیبال ایران فدراسیون والیبال جلسه تمرینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر