کد خبر: 398367 A

ایلنا: مراسم بدرقه کشتی‌گیران تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی با حضور مسئولان فدراسیون و مدیران و اعضای هیأت رئیسه بانک پاسارگاد برگزار شد.

به گزارش ایلنا، مراسم بدرقه تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران اعزامی به رقابت‌های المپیک 2016 با حضور دکتر قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد به عنوان تنها اسپانسر تیم‌های ملی کشتی ایران، اعضای هیات مدیره این بانک، رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی و کشتی‌گیران و اعضای کادر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در خانه کشتی تهران برگزار شد.

در این مراسم قاسمی، مدیرعامل بانک پاسارگاد طی صحبت‌هایی اظهار کرد:خداوند حتما در این آوردگاه بزرگ شما را کمک خواهد کرد. این کشور، کشور امام رضا(ع) و حضرت معصومه (ص) است و انشاءالله با دست پر به میهن اسلامی بازخواهید گشت و با کسب مدال‌های رنگارنگ دل مردم را شاد خواهید کرد.

قاسمی سپس از کشتی‌گیران و اعضای کادر فنی کشتی آزاد و فرنگی خواست دست در دست هم با ندای یا زهرا عزم خود را برای کسب بهترین نتیجه در المپیک نشان دهند.

همچنین علی بیات، رسول خادم و محمد بنا با خوشامدگویی به مسوولان بانک پاسارگاد از آنها بابت حمایتشان از ورزش ملی ایران قدردانی کردند.

در این مراسم هیچ‌کدام از مسئولان ورزش ایران حضور نداشتند. همچنین اولین نسخه از کتابی تحت عنوان افتخار در افتخار با موضوع مدال‌آوران ورزش ایران در ادوار مختلف المپیک به همراه یک لوح تقدیر از سوی رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی به مدیرعامل بانک پاسارگاد اهدا شد.

 

المپیک2016
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر