کد خبر: 104496 A

عضو کمیته تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به ایلنا خبر داد:

فرهاد دانشجو انصاف را در مورد مدیران قبلی این دانشگاه رعایت کرد و به اصول اخلاقی پایبند بود. تا جایی که با تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی مخالف بود.

ایلنا: عضو کمیته تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد تا تامین منابع مالی آن از سوی مجلس متوقف است.

" قاسم جعفری " در گفتگو با خبرنگار ایلنا در مورد برکناری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اطلاعات ما در مورد برکناری ایشان درحد همین اطلاعاتی است که در رسانه‌های هر دو جناح منتشر شده است.

وی با تاکید بر ثبات مدیریتی در دانشگاه آزاد اسلامی افزود: از آنجایی که عضو کمیته تحقیق و تفحص در دانشگاه آزاد اسلامی بودم شهادت می‌دهم که فرهاد دانشجو انصاف را در مورد مدیران قبلی این دانشگاه رعایت کرد و به اصول اخلاقی پایبند بود.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس ادامه داد: تا جایی که با تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی مخالف بود در حالی که این تحقیق و تفحص به دوره مدیریتی قبل از ایشان بازمی گشت.

جعفری بر ریاست دانشجو بر دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان مدت قانونی(۴ سال) تاکید کرد و افزود: زمانی باید ریاست این دانشگاه تغییر کند که به طور مثال بگوییم آقای دانشجو توانایی این کار را ندارد و یا فلان بخش از دانشگاه از نظر رشد و توسعه بازمانده است.

وی خاطرنشان کرد: اما در حالی که شرایط دانشگاه ازاد مساعد است و کار‌ها به خوبی پیش می‌رود دلیلی برای تغییر مدیریت آن وجود ندارد.

دانشجو دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رسانه رشد و توسعه منابع مالی ایلنا تحقیق تفحص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر