کد خبر: 104552 A

عضوکمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس:

مدیریت دانشجو را باید با دو سال اول ریاست جاسبی بر دانشگاه آزاد مقایسه کرد / تغییر رئیس دانشگاه آزاد باید براساس قانون باشد در غیر این صورت قانون‌گریزی و قانون‌ستیزی رخ داده است.

ایلنا: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: ‌ کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نسبت به برکناری رئیس دانشگاه آزاد موضع‌گیری می‌کند.

" عبدالوحید فیاضی " در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، گفت: برکناری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در فضای عمومی مطرح است و به نظر می‌رسد برخی از افراد در پی این هستند که مدیریت دانشگاه را به دست خود بگیرند.

وی با تأکید براینکه دانشجو در مدت دو سال ریاست بر دانشگاه آزاد عملکرد موفقی داشته است، افزود: مدیریت دانشجو را باید با دو سال اول ریاست جاسبی بر دانشگاه آزاد مقایسه کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطر نشان کرد: تغییر رئیس دانشگاه آزاد باید براساس قانون باشد در غیر این صورت قانون‌گریزی و قانون‌ستیزی رخ داده است.

فیاضی با تأکید براینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نسبت به برکناری رئیس دانشگاه آزاد موضع‌گیری می‌کند افزود: حریم دانشگاه آزاد باید حفظ شود و تا مدت زمان باقیمانده تا پایان ریاست دانشجو بر دانشگاه آزاد نباید ایشان برکنار شوند.

آموزش و تحقیقات مجلس دانشجو دانشگاه آزاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قانون ریاست مدیریت کمیسیون برکناری موضع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر