کد خبر: 108027 A

خداوند متعال را شاکرم که بدون اینکه از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنم این مسئولیت از دوش بنده برداشته شد و به دوش پرفسور مجرب دیگری گذاشته شد.

ایلنا: رییس سابق دانشگاه آزاد به خود و همه مدیران حال، قبل و آینده توصیه کرد که جلوی شایعات کذب و بی‌اساس را بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فرهاد دانشجو در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه آزاد در واحد علوم تحقیقات به سرپرست جدید دانشگاه آزاد توصیه کرد تا به خود، وقت و زمان مناسبی دهند تا نسبت به همه مدیران شناخت پیدا کرده و اخلاق‌مدارانه از حیثیت، زحمت و تلاش آن‌ها محافظت کنند.

وی با بیان اینکه مطالب زیادی در دل شکسته‌ام دارم اظهار داشت: هرچند این مطالب ارزش گفتن دارد اما در این فضای صمیمانه بیان آن‌ها را ضروری نمی‌دانم.

رییس سابق دانشگاه آزاد با بیان اینکه افراد زیادی در ایجاد و ارتقای دانشگاه آزاد سهم داشته‌اند، گفت: امام راحل، رهبر معظم انقلاب، اعضای هیات امنا و موسس، اعضای هیات علمی، شخصیت‌ها، دکتر جاسبی، آیت‌الله هاشمی و همچنین دانشجویان در ایجاد این دانشگاه سهم داشته‌اند.

وی با بیان اینکه با تصمیم هیات امنا و شورای عالی انقلاب فرهنگی مسئولیت دانشگاه آزاد را بر عهده گرفتم، خاطرنشان کرد: در این مدت با توکل به خدا و همکاری مدیران فهیم و کارآمد، روسای واحد‌ها و خانواده دانشگاه آزاد توفیقات زیادی نصیب دانشگاه آزاد شد.

به گفته دانشجو، ایجاد فضای همفکری و تعامل با ارزش‌های اسلامی، تغییر رویکرد دانشگاه آزاد به رویکرد آکادمیک و پژوهش محور، ایجاد فضای دوستانه و همفکری، ارتقایشان و منزلت کارمندان، ایجاد سیستم غیرمتمرکز مدیریتی، رعایت حال خانواده‌ها در تعیین شهریه، ‌ افزایش حقوق اعضای هیات علمی و گسترش قانونمند و آزادمند فعالیت تشکل‌ها از جمله فعالیت‌های وی در طول مسئولیتش در دانشگاه بوده است.

وی خاطر نشان کرد: خداوند متعال را شاکرم که بدون اینکه از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنم این مسئولیت از دوش بنده برداشته شد و به دوش پرفسور مجرب دیگری گذاشته شد.

دانشجو با آرزوی توفیق برای میرزاده از همه همکارانش حلالیت خواسته و به آنها توصیه کرد برای ارتقای دانشگاه آزاد رییس فعلی دانشگاه را یاری کنند.

آیت الله هاشمی اخلاق ارزش های اسلامی امام راحل حقوق دانشجو دانشگاه آزاد رهبر معظم انقلاب شورای عالی انقلاب فرهنگی مراسم تودیع و معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر